2726

ما تا چن ساعت پرواز داریم. الان پیش بینی آب و هوا رو نگاه کردم این یک هفته که ما اونجاییم،هواش بارونیه. حالم گرفته شد. یعنی مسافرتمون کلا خراب میشه

میشه بگید، هواش چطوره الان؟ بارون میاد سرده؟ میشه از استخر و دریا استفاده کرد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مسافرت رفتم تابستونای استانبول بیشتر حال میده تا آنتالیا ولی اونجام خوبه خوش میگذره بهت نگران نباش ب ...

می ترسم آفتاب نباشه،از استخر نتونیم استفاده کنیم

بچه کوچیک دارم آخه😭😭😭

می ترسم آفتاب نباشه،از استخر نتونیم استفاده کنیم بچه کوچیک دارم آخه😭😭😭

ژوووون😍😍 بعضی از هتلا استخر سقف شیشه ای دارن خیلیم خوشگل و باصفاس ببین میتونی پیدا کنی 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   

چقد دلم ميخاد خوش بگذره 😍😍😍

سفر هر جورش فشنگه 

منم تا چن ساعت ديگه امتحان دارم چقد شبيه تفريحاتمون😫

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
ژوووون😍😍 بعضی از هتلا استخر سقف شیشه ای دارن خیلیم خوشگل و باصفاس ببین میتونی پیدا کنی 

استخر سرپوشیده منظورتونه؟ آخه هتل مون پارک آبیش خیلی بزرگه. خیلی حیف میشه اگه نتونیم استفاده بکنیم

استخر سرپوشیده منظورتونه؟ آخه هتل مون پارک آبیش خیلی بزرگه. خیلی حیف میشه اگه نتونیم استفاده بکنیم

نه سرپوشیده نیست شیشه ای طوری که مثلا بارون بیاد بهتون میخوره اما خیلییی کم و کاملا فضای بیرون آزاده 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
2706