2733
2734

نه.اگه شل کنی اصلا درد نداره.درحد آمپولهای معمولی.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تجربه نداشتم  ولی شنیدم زیاد درد نداره  نگران نباش اون موقع انقد  دوس داری زود تر بچت و ببینی همه یادت میره  من از  سوند میترسم 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2738

منکه داشتم یخ میکردمو همینطوری میلرزیدم ولی وقتی آمپولو بهم زدن انقدر گرم شدم ...حس خوبی بود...ولی بعدش پدرم دراومد از عوارض آمپولای چینی بی حسی😩

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
من تجربه نداشتم  ولی شنیدم زیاد درد نداره  نگران نباش اون موقع انقد  دوس داری زود تر ...

من تجربه کردم.خیالتون راحت درد نداره.باید شل کنید و سرتونو بندازید پایین‌.سوند هم درد نداره.اول که وصل میکنن یه کوچولو سوزش داره.انگار جیشت داره میریزه بعدش حسش نمیکنی.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706