2733
2734
عنوان

سگ چه نژاد ارزان برای خانه بخرم

630 بازدید | 20 پست

سلام چه نژاد سگ برای خانه بخرم توله سگ هم میخوام بگیریم یه نژاد که توله اش زیر 1میلیون باشه معرفی کنید مرسی. ناراحتم مکید همش15ساله هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا به زیر هجده سال اجازه میدند تلفن همراه داشته باشه و نیمه شب تو فضای مجازی بچرخه؟؟🤔

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738
شاید متاهله!

دیگه بدتر😖

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
چرا به زیر هجده سال اجازه میدند تلفن همراه داشته باشه و نیمه شب تو فضای مجازی بچرخه؟؟🤔

فک کردی واقعن شایان ۱۵ سالست میخواد سگ بخره؟

این خودش اکبر ۴۵ از بجنورده بابا😀

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
😄 اخیش من ک ۱۸ شدم 

😂

بیا بغلم.😍

ببینید سگ هزینش خیلی بالاس در ماه

خیلی زیاد

غذای خشک داره

توله باشه واکسن هر نوبتش ۲۰۰ میشه و...

بعدم شما مدرسه میری

از مهر به بعد چندین ساعت باید تنها باشه

تربیتشم به شدت مشکله

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2706