2733
2739

@ششيربرنج 

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شوهرم میگه امتحان راهنمایی رانندگی از یکی که سواد نداشته شفاهی پرسیدن

علامت جاده پیج دارد و نشون داد گفتن چیه؟

جواب داد جاده مار دارد

علامت کارگران مشغول کارن و جواب داده 

ورود با بیل ممنوع

علامت احتیاط  !   و جواب داده

جیش کردن ممنوع حتی یه قطره

🤣🤣🤣🤣

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

بزار من اولیشو بگم رفته بودیم خونه باغ عموم بعد فامیلای زنعموم بودن داشتم برا خواهرم تعریف میکردم ک عاره اونا میخورن مامانای ما باید جمع کنن حتی فلان چیزم خوردن یه قابلمه توت کنویم شستیم یدونشم خودمون نخوردیم خواهرم گفت کیا من داشتم ادای دختر دماغ عملیه رو در میاوردم و عاره بااون دماغش مث گراز همرو خورده یهو خواهرم رنگش عوض میشد اشاره کرد دیدم پشت سرمه بهش گفتم گراز🐗همرو شنیده  ها ها ها چیزی نگفت بنده خدا

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

عمه ام اومده بودخونه مابعدش عموم باموتوراومددنبالشون عمه ام بودبادوتاپسر۱۲ود۰ ساله اول پسرعمه ام سوارموتورشدعموم گفت بروعقب ترمامانت جابشه اینم جوگرفته بودهی رفت عقب هی رفت عقب تااینکه.با ب اس ن مبارک پخش زمین شد

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
2706