2737
2739
عنوان

بیاین از عشق بگیم عشق های عمیق

1163 بازدید | 54 پست

نمی خوام بگم راجب چی و‌کی و چه نوع رابطه ای حرف می زنم فقط میخوام حسم رو بگم 

وقتی اولین بار دیدمش اوایل بهار بود.  خیلی برام اشنا بود. چشمهاش صورتش لبخندش لباسهاش عطر تنش. انگار صد سال با هم اشنا بودیم. خیلی مسلط حرف زدم گفت چرا اینجا آمدی؟ گفتم تعریف شما را زیاد شنیدم. خودم هم نمی دونستم چرا آمدم. نمی دانستم که چه کسی رو به رومه. کسی که عاشقش شدم. خر بودم‌ و‌نفهم. از پله های خانه اش که پایین امدم سرخوش بود. تا فرداش هم سرم گرم بود. فرداش از خواب بلند شدم و دیدم سرد شدم و حالم بده بد. دیدم دارم‌ توی ذهنم پله های خانه اش را بالا میروم. دیدم جا ماندم توی سیاهی چشمش. توی خودکاری که توی دستش بود و اسم من رو‌ توی دفترش نوشت: چند سالته؟

چند سال؟ الان که ۳۷ ولی اونموقع حس می کردم نصف تنم، نصف سالهای عمرم نیست. لا به لای اون طرحهای روی قالیچه اتاقش جا مونده. لا به لای اون نقشهای شبیه خرگوش روی قالیچه که شمردم هر ردیف نه تا بود

همه جزییات اتاق را حفظم. بخاری .گل رز خم شده توی تنگ مسی . دیوارهای چوبی کمد . پرده کوتاه پشت بخاری. در  شیشه ای بالکن. زاویه نوری که از در بالکن و شیارهای نازک پرده روی صورتش میتابید. خطوط ملیح صورتش. چشمهای سیاه کوچک عمیق. عمیق آنقدر که گم شدم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

علاقه به رمان نویسی داریا

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

رید م تو این عشق 

که فقط بدبختیش واسمونه

خوشیش واسه بقیه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2738

من وقتی اولین بار دیدمش دلم نمیومد بهش دست بزنم میخواستم ساعتها بوش کنم و حسش کنم من عاشق نوتلام🤦‍♀️🙆‍♀️

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706