2737
2734

بچه ها من خواهرشوهرای خوبی دارم، بی آزار هستن. سنشون از من بیشتر و بزرگن تو خونه ی پدری هستن. پدر مادر همسرم فوت شدن. ازدواج منم فامیلی بوده. این چند تا خواهرشوهر که دارم اصلا اهل زنگ زدن و احوالپرسی از زن برادرا نیستن. فقط به داداش شون زنگ میزنن. من چند بار زنگ زدم و احوالپرسی میکردم، اما دیگه میخام اینکارو نکنم. چون اونا خودشون فقط ب فکر آرامش و راحتی خودشون هستوقتی هم که شهرستان میریم، هیچ کدوم یکبار زنگ نزدن که بگن بیا اینجا. شوهرم میره اونجا منم خونه ی مامانم. چند بار بدون دعوت با شوهرم رفتم اونجا. واقعا خونه ی مادرم خجالت میکشم که هیچکدوم از خواهرشوهرا و جاریا دعوت نمی کنن

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب بیچاره ها حوصله ندارن دیو ک نیستن والا خواهر شوهر ادمه گناه نکرده شده خواهر شوهر

عایا من گفتم دیو هستن؟ خودم میگم خوب هستن. دوباره یه نفر پیدا شد که... 

2738
ولی باید با زن داداش درست رفتار کنه دختر مردمم که گناه نکرده عروس اون خانواده شده

کاری ندارم با رفتار اونا. منم میخوام کاری به کارشون نداشته باشم نه زنگی نه احوالی

والا یه جوریه بدون دعوت!! 

خب درستش اینه که دعوت کنن ولی اونا رسم دعوت ندارن دیگه، اشکال نداره به دل نگیر. هر هفته که نمیخواین برید چون توی یه شهر نیستید.

ولی وقتی می رید رفتار بدی ندارن و باهات خوبن، با همسرت برو