2737
2739

بجوری میشم و ناراحت ما چندتا جاری و خواهر شوهر حامله ایم  خانواده شوهرم دختر زیاد میارن حالا مال منو احتمالا گف دختره نمدونم ان تی اول ، من پیش اینا میگم دختر دوسدارم خداکنه اولیم دختر باشه ، اینام میگن نه پسر پسر  بعدشم میگن اییی هرچی خدا بده انشاءالله سالم باشه  حالا پسر باشه ، موندم چیبگم  

واااا مگه دست توهه خدایا کی این ادما عاقل میشن ان تی گفت دختره؟

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم این مشکل داشتم بچمم دختره برن گمشن همشون بچه برا خودمونه اونا چیکارن

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 
هعی مثل منی 😔 اونا نمیگن پسر ولی خب ته دلشون مشخصه ک پسر میخان

اره  سوهرمم پسر دوسداره پیش اونام میگه  ولی خمه بعدش میگن خداکنه فقط سالم باشه  شوهرم میگه قبلا برام مهم بود پسردارشدن ولی الان فقط میخوام سالم باشه . ولی خب کلا پسر دوسدارن باشه  امروزم خواهرشوهرام من میگفتم خداکنه دختر بیارم اونا میگفتن وا پسره حتما

2738
اره  سوهرمم پسر دوسداره پیش اونام میگه  ولی خمه بعدش میگن خداکنه فقط سالم باشه  شوهرم ...

ادم دلش میشکنه ولی تو ان تی زود بهت گفتن من ان تی گف اصن مشخص نی هنو زوده

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭

وقتی زن برا خودش ارزش نمیزاره هی میگن پسر پسر بعد میخوایم حق زن پایمال نشه از ماست ک بر ماست 

جهنم برا من هم همینطور بودن منم تاگفتم دختره 😕اینطوری شدن بعدم براشون عادی شد برن هرکار میخوان بکنن بچه پسرشونه حالا میخوان چیکارت کنن؟

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
2706