2737
2734

من يادم رفت از دكترم بپرسم

اوناييكه پرسيدن از دكترشون نظرشون چي بوده؟

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

من یه بار سرچ کردم دیدم یه شکم بندهایی هست مخصوص خانم های باردار که ضد امواجه. فکر کنم تجهیزات پزشکی ها داشته باشن. شاید داروخانه هم داشته باشه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

وا چرا هيچكس نيست؟

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه بار سرچ کردم دیدم یه شکم بندهایی هست مخصوص خانم های باردار که ضد امواجه. فکر کنم تجهیزات پزشکی ...

جدی چ خوب

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2731
جدی چ خوب

یه تاپیک در موردش زدم با عکس. دریغ از یک پست! 😑😁

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
یه تاپیک در موردش زدم با عکس. دریغ از یک پست! 😑😁

😂😂😂 اینجور تاپیکا معمولا کسی نیس

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2349378/شکم-بند-ضد-امواج-دوره-بارداری

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2349378/شکم-بند-ضد-امواج-دوره-بارداری

خودتون استفاده كردين؟

واقعا موثره؟

2738
خودتون استفاده كردين؟ واقعا موثره؟

اقدامم، ولی وقتی باردار بشم حتما" استفاده می کنم.