1619
1632

سه سال نازایی داشتم ولی حالا یه دختر و یه پسر دارم که معجزه خدا هستن برام و شدن همه زندگیم. خدای مهربونم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار. مادر شدن خیلی شیرینه خیلی. خدا جونم ممنونم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

چیشده🤔

الهی امروز برایت همان روزی باشد که می خواهی، همان هایی را ببینی که دوستشان داری، همان حرف هایی را بشنوی که دلت می خواهد، و همه چیز، همان جوری پیش برود که آرزویش را داری. خوشبختی برای هر کس تعریف ویژه ای دارد، من خوشبختی به سبک خودت را برای تو آرزو دارم...

مباركه مباركه💃💃💃💃💃💃

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت دختر نازمو صحيح سالم گذاشتي تو بغلم تيكر تولد يك سالگيه دختر نازم ماهوراي مامانشه😍❤️.                                             من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود
1614
1432
1639