2726
عنوان

شیاف نباتی

148 بازدید | 17 پست

سلام.خانما کسی تا حالا برای گرم کردن رحم شیاف واژینال رحمی رو شنیده و استفاده کرده؟من توو این نی نی سایت با این روش آشنا شدم.میشه راهنمایی کنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم خیلی چیزها شنیدم ولی فکر نکنم اثری داشته باشه ...یه چیزی با نبات وعسل و اشتباه نکنم یه روغن هست میگن روغن سیاه با هم قاطی میکنن عین شیاف میزنن ...ولی من تا اونجایی که دیدم کسی جواب نگرفته..

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728
نبات بکنین توش؟؟؟ یکی سیر میکنه، یکی زاج یکی نبات‌ صندوق ک نیست اخه دکتررر دکتر دکتررر. 

خخخ.آره خب مثه اینکه دکترهای طب سنتی این روش رو میگن.من خودم باید برم پیش دکتر طب سنتی بپرسم

خخخ.آره خب مثه اینکه دکترهای طب سنتی این روش رو میگن.من خودم باید برم پیش دکتر طب سنتی بپرسم

خیلی کارای خطر ناکی میکنن اینجا. عسل تزریق میکرد یکی! یکی سیرو بانخ بسته بود کرده بود توو.

چقد جرات دارن ملت.

اونوقت من همچنان ترس از نزدیکی دارم😑

❤️همسرم❤️

میدونی عزیزم گرم کردن رحم راه های زیادی داره با تغییر رژیم غذایی حذف سردیجات حمام سرپایی به هیچ وجه نباید بشینی ..رو سیمان جای سرد رو کاشی نباید اصلا بشینی..من خودم بین شکر ونبات هیچ فرقی نمبینم نبات هم با همون درست میشه چه جوری میخواد بره تو واژن ورحم رو گرم کنه 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
خیلی کارای خطر ناکی میکنن اینجا. عسل تزریق میکرد یکی! یکی سیرو بانخ بسته بود کرده بود توو. چقد جرات ...

خخخ.والا منم جرعت ندارم.مگه اینکه واقعا مطمعن باشم جواب میده.ولی سیر هم دوستم امتحان کرد.میگف انگار مقطعی خوبش کرده بود.ترس از نزدیکی یعنی واژینیسموسی یا کلا ی کم میترسی

میدونی عزیزم گرم کردن رحم راه های زیادی داره با تغییر رژیم غذایی حذف سردیجات حمام سرپایی به هیچ وجه ...

اره واقعا ترکیباتشون یکیه.ولی کاش واقعا تاثیر داشت.چون راهکاره ساده ایه

متاسفانه واژینیسمم

عیب نداره.منم ترس داشتم.برو سایت ماماسایت تاپیک واژینیسمیس.عین دستوراتشو عمل کن.سر یک ماه ترست میریزه.شاید بالغ بر بالای هزار نفر اونجا عضون و این مشکل رو دارن.خوده کسایی ک خوب شدن اونجا ادمینن

اره واقعا ترکیباتشون یکیه.ولی کاش واقعا تاثیر داشت.چون راهکاره ساده ایه

چی بگم من خیلی ها دیدم عجیب تر از نبات امتحان کردن همین طب سنتی گفته ولی نتیجه نداشته...به همین خاطر میگم سعی کن با رژیم تغییر بدی...من خودم برا خیلی چیزها حساسیت میکنم فکر کن یه چیز شیرین وشکری بزاری اونجا دچار عفونت واینا بشی 

2706