1421
1411

داستان خاصی نداره کلهم اجمعین درگیره با نامزدش

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1401

از خودش بپرسید بهتر نیست

ما از کجا بدونیم

برداشت ها متفاوته

مُهری از مِهر حسین(ع) حک شده بر یاقوت دلم،،،،،، از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤ السلام علیک یا اباعبدالله المظلوم❤ الی متی احار فیک یا مولای یا صاحب الزمان❤❤❤این یک حقیقت است که بی تو، بهار من....بایدچهار فصل زمان را خزان نوشت.      #منتقموالحسین انصارالمهدی  #اربعین_مقدمه_ظهور                     ما کجاییم و ملامت گر بیکار کجا!!!!
1394

دوستم خودت پیش نیومده برات ک ناراحت باشی دلت بخواد بایکی صحبت کنی؟؟؟

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان♥️این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍در پیکر من دوقلب دارد ضربان😊
1427

بعید نیست راست بگه   دیدم  ادمایی که به قصد خودکشی ۳ یا ۴ تا قرص میخورن تحت تاثیر  رها شدن از طرف نامزدش  و طرد شدن البته  اون جور قرص خوردن  خودش نوعی جلب توجه  هست  به امید اینکه شاید نامزدش برگرده  اما الان  جلب توجه کردنش توی این فضای مجازی  فایده ای به حالش نداره

دوستم خودت پیش نیومده برات ک ناراحت باشی دلت بخواد بایکی صحبت کنی؟؟؟

دیروز تو نی نی سایت دیدم یه نفر تاپیک زده بود اکثرا خوب میشناختنش و شاکی بودن ازش خواستم ببینم مشکلش چیه کاملا معلومه ثبات فکری نداره از کامنتاش تو تاپیک خودکشی فهمیدم 

1391