1619
1605
عنوان

خانما واتساپم مثل ت لگرام میتونه

112 بازدید | 10 پست

میتونه کسی رو گوشیش واتساپ شما رو نصب کنه

یعنی عین تل میشه رو چن تا گوشی باشه؟

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

نه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بعید می دونم 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه عزیزمممم، بععععله😍🙊 دست جیغغغغ هوراااااااااااااااا🎉🎈🎂 ما متولدین اسفند خیلی مظلومیم 😞 تو فکر کن به دنیا اومدیم👶یکی داره دیوار رنگ میکنه🎨یکی داره شیشه میشوره💦توأم یه گوشه افتادی داری عرررر میزنی 😭😐                                       لطفا واسه خواسته دلم دعا کن 🙏🌹 امیدوارم انرژی مثبت دعات چندین برابرش به خودت برگرده مهربوووون 😚💐🙃

خخخخ واقعا

چقد جو دادم به ابجیم که واتساپتو یکی داره

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

1613
اخ اخ تل من رو تبلت دخترمم نصب بوده و هرجي دوس بسرم اس ميداد اونم ميخوند خوب شد زود فهميدم

وات؟

دوس پسر ؟

دخترت؟

چه طوری؟

وات؟ دوس پسر ؟ دخترت؟ چه طوری؟

فک کنم جدا شدن.

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         
اخ اخ تل من رو تبلت دخترمم نصب بوده و هرجي دوس بسرم اس ميداد اونم ميخوند خوب شد زود فهميدم

🙄🙄🙄

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم
8