2733
2734
عنوان

نامزد من

320 بازدید | 14 پست

دوست دارم تا اخر عمر منتظر بمونم تا نامزدم برگرده چون خیلی دوسش داشتم الان از کجا بفهمم نامزد سابقم هم منو دوست داره یا نه؟

الهی که امضای خدا پای تمام ارزوهای قشنگتون باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو کلاس باشگاه زبان بخون سرتووو گرم ون اصلا هم منتظررر نباش چون کسی که رفته دیگه برنمیگرده 

و اینجوری دلم میشکنه😢😢😢😢ترجیه میدم همینجور امیدوار باشم اما نگن این حرفارو😢😢

2728
و اینجوری دلم میشکنه😢😢😢😢ترجیه میدم همینجور امیدوار باشم اما نگن این حرفارو😢😢

خودتووو گووول نزن بچسب به ایندت راه و باز کن تا ادمهای جدید بیان تو زندگیت اگه اینقدر دوسش داشتی چرا گذاشتی بره؟؟

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
خودتووو گووول نزن بچسب به ایندت راه و باز کن تا ادمهای جدید بیان تو زندگیت اگه اینقدر دوسش داشتی چرا ...

من که نذاشتم بره اون رفت کلیم التماس و درخواست کردم اما رفت ، طلاقم داد😢😢😢

من که نذاشتم بره اون رفت کلیم التماس و درخواست کردم اما رفت ، طلاقم داد😢😢😢

خب پس دوست نداشته راهو واسه افراد جدید باز کن و خوشبخت شووو

2738
ببخشیداا خنگی هااا اون الان بغل یکی دیگه داره عشق میکنه بعد تووو بشین اینجا غصه بخور

اره فک کنم خوشه اما حال من بده😢😢😢

واس چی رفت؟ چندوقته جداشدین؟

گفت بحثو اختلاف نظر داریم باهم نمیسازیم هیچ جوره هم حاضر به سازش نبود واسه چارتا بحث مزخرف که دادگاه هم مونده بود کی به این دلایل جدا میشه

ببخشیداا خنگی هااا اون الان بغل یکی دیگه داره عشق میکنه بعد تووو بشین اینجا غصه بخور

پروفایله تلگرامشم حرفایی میذاره که کاملا واضحه داره به من میگه و بجور حرفای طلبکارانه میزنه حرفایی که مثلا نفرت داره از من انگار نه انگار اون گفت جداشیم .

پروفایله تلگرامشم حرفایی میذاره که کاملا واضحه داره به من میگه و بجور حرفای طلبکارانه میزنه حرفایی ک ...

عزیزم نمیخوام ناراحتت کنم ولی شمارشووو پاک کن پاتووو بزار رو دلت مطمین باااش خدا بهترشو سر راهت میزارههه . بعد یه این روزات میخندی . ولی مطمین باش اون بر نمی گزدههه 

عزیزم نمیخوام ناراحتت کنم ولی شمارشووو پاک کن پاتووو بزار رو دلت مطمین باااش خدا بهترشو سر راهت میزا ...

اخه نامزدم از اشناهای دورمون بود شنیدم منو هنوزم دوست داره😢😢😢😢

منم اونو دوست دارم😢😢😢😢
ای کاش خدا فرجی میکرد😢😢😢😢
تک پسر بود حتما واسه همین بچه ننس😢😢

2706