2726

سلام خانوما، من تازه فهمیدم باردارم، لکه بینی داشتم اما صورتی بود ولی امروز که رفتم دسشویی ببخشید یه لخته خون کوچولو ازم افتاد خیلی استرس دارم میترسم نکنه چیزی شده باشه، بتام 227 بود آزمایشگاه گفت چندروزدیگه تکرار کن دوباره دیگه دکتر نرفتم فعلا" تورو خدا اگه چیزی میدونین بهم بگین نگرانم، ممنون. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پاشو برو دکتر لخته خون طبیعی نیست عشقم. منم همین بودم یهو سر سفره شام کیسه آبم پاره شد بچم افتاد. لخته با لکه بینی فرق داره شاید نیاز به شیاف داشته باشی سریع برو دکترخدای نکرده برات اتفاقی نیفته

پاشو برو دکتر لخته خون طبیعی نیست عشقم. منم همین بودم یهو سر سفره شام کیسه آبم پاره شد بچم افتاد. لخ ...

تازه اولشه

جو نده😘😘

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
سعی کن استراحت کنی ولی به نظرم برو دکتر برات شیاف پروژسترون بنویسه که لکه بینیت قطع بشه. خیلی از خان ...

منم میگم بره دکتر چون لکه بینی خوب نیست دوستمم با همین شیافه بچش مونده 

سعی کن استراحت کنی ولی به نظرم برو دکتر برات شیاف پروژسترون بنویسه که لکه بینیت قطع بشه. خیلی از خان ...

یعنی صبرنکنم تا دوروز دیگه برم آزمایش بدم؟؟بعد دکتر برم؟؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2706