2733
2734
عنوان

شوهرم میگه

175 بازدید | 6 پست

بعضی روزا خیلی خیلی خیلی دوست دارم .اونروزا اینقدر بوسم میکنه خیلی.ولی بعضی روزا هم معمولی .گفتم چرا.گفت نمیدونم حسه دیگه.شماهم اینجوریه

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم‌همینجوریم کلا😐😂

چجوری اینجوری هستی

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2731
چجوری اینجوری هستی

یعنی یه روز عاشق دوست پسرمم یه روزم ازش متنفرم فکر کنم شوهرت روش نشد بهت بگه که گاهی متنفره😅😂 حس درونیه دست خود آدم نیست من گاهی آدمهای اطرافمو دوست دارم گاهی نه حتی پدر مادرم 

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍

منم اینجوریم.بعضی وقتا میگم اگه عشقم برگرده با جون ودل بهش محبت میکنم وبا آغوش باز میپذیرمش.اما بعضی وقتام میگم اگه برگرده بیچارش میکنم😉

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....

از شوهرم پرسیدم گفت من هیچ وقت ازت متنفر نیستم چون تو زنمی .