2726

بین من و مادر شوهرم سوتفاهماتی بوجود اومد

مثلا اون سوال میکرد منم جوابشو میدادم

درباره اینکه تو.خونمون تا کی میخابم منم گفتم تا دوازده

بعدش پرسید کی ناهار درست میکنه

گفتم مادرم

کی لباساتونو میشوره بازم گفتم مامانم

چون مامانم فقط با لباسشویی کار میکنه ونمیذاره ما بهش دست بزنیم میگه خودم میشورم.

من از مجردی میکفتم

وبهش گفتم ک بعد از ازدواج اینطوری نیستم وفقط تو مجردی تا دوازده خابم و مامانم کارارو میکنه!

الان اون بد برداشت کرده ک من نمیتونم زن خانه دار و خوبی باشم نمیتونم ب پسرش و.بچه هامون برسم

درصورتی ک برعکس فکر میکنه

من خیلی خونه داری و.بچه داری و.شوهرداری دوس دارم و کارمم تمیزه خودشم دید وقتی رفتم خونشون چقد تمیزکارکردم

اما آلان گیر داده ب اون حرفا

من از سادگی براش تعریف کردم

و باش راحت بودم

خیلی پشت سرم پیش شوهرم بد حرف زد الان سه ماهه ک شوهرم خیلی سرد شده زیاد طرفم نمیاد نمیاد منو ببینه بهم میگه چند خاستم سیاست یاد بگیری!چون مادرش ازم دلخور و.بدش میاد

شوهرمم ب شدت مامان دوسته

اما همش ب مادرش میگه این دختره اینطور ک فک میکنی نیس!

بگین چیکار کنم ک کدورتا رفع بشه خ ناراحتم از این وضع دیکه حتی نمیاد منو ببینه یا دلش تنگ شه بگه بیا خونمون

کلا عوض شده

وقتیم بش میگم عوض شدی بگو اگه نمیخای تو زندگیت باشم

میگه نه عوض نشدم هنوز همون محمدم و هیچکس نمیتونه جدامون کنه!

اما چیکار کنم مث قبل برگرده کمکم کنید

مردی که بخاطر این چیزا بخواد سرد بشه همون بهتر بذار سرد بشه

والا

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

عزیزم چقدر مادر شوهرت بیشعوره .... چرا پسرا اینقدر لوس و مامانی ان اه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا🙄

فقط خدا بهت صبر بده با این مادر شوهر اوسکول😐

چقدر بعضیا بد ذاتن  اخه یکی نیس بهش بگ زنیک چی درست میاری دوتا جوونو از هم سرد میکنی 

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

الان اکثر دخترا همینن

مگه قدیمه دختر کاری میخوان و صبح خروس خون بیدارشه بره سر چشمه برا ننه شوهرش اب بیاره وتو تشت لباس بشوره

جل الخالق

خدایا دخترامونو به تو سپردیم از شر حاسد اذا حسد😁

چ مادر شوهر خاله زنکی منم تو خونه مامانم همینطور بودم ولی ادم خونه خودش فرق میکنه و همه چی و یاد میگیره .شوهرت ک میاد خونتون خودت اشپزی کن و ظرف بشور و جم کن بزار ببینه بلدی

مطمئنی مشکلش تویی؟ شوهر خودم گاهی سرد میشه یا رفتاری نشون میده فک میکنم دلیلش رفتار منه ولی گاهی خیلی بعدتر متوجه میشم که دلیل دیگه ای داشته. شاید مشکل دیگه ای داره اگه آدم منطقی ای بوده تا الان یه مدت پاپیچش نشو رفتار عادی خودتو داشته باش لزار خودش بیاد طرفت

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤

وا چیزی نگفتی که مادرشوهرت بیجا کرده مگه دورازجون کلفت گرفته همه دخترا تاقبل متاهلی ودوران مجردیشون ماماناشون دلشون نمیاد خیلی ازشون کاربکشن راستشو گفتی دیگه حالا ببینم مادرشوهرت دخترشو عروس کرد میخاد بگه بیایین اینم کلفت واقعی همه کاراروتوخونمون این میکرده اصلا به اون چه مربوطه اینجورسوالاتو ازت میپرسیده من جای توبودم سوالشو باسوال جواب میدادم میگفتم مادرجون مگه مهمه که تاساعت چندبخوابم یانه یا اینکه ناهارمونو تومجردی من میذاشتم یامامانم

2706