2726
عنوان

خسته ام خیلییییی😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا موجوداتین اصلا نباید بهشون اعتماد کرد زنی میخان نه غر بزنه نه درذ داشته باشه نه چیزی بخاد فقط بشورو بساب و رابطه همین ،،

اگه گاهی هم میخندن رومون اونم دراون لحظه ماخوبیم 

مادان دختري روياپرداز👻
2728

دوست من خودت میگی شوهر خوب وسالمی داری. همونطور که ممکنه یه خانم رانندگی دوست نداشته باشه یه اقا هم ممکنه به هزار دلیل دوست نداشته باشه. بنیامین یکی از خواننده ها هم تو مصاحبه اش گفته بود رانندگی نمیکنه. به نظرم خودتو ناراحت نکن خودت رانندگی کن. برای کارای تعمیراتی هم بهش بگو یا انجام بده یا باید اجازه بده کسی بیاد انجام بده اگه مشکل مالی ندارین که نگران هزینه باشین. مشکل قابل حل هست عزیزم. به خاطر این مسائل زندگی رو ه خودت تلخ نکن به خصوص که میگی شوهرت ادم خوبیه.

خب عزيز من شما قبل ازدواج بايد اينارو ميفهميدى رد ميكردى!!!خونه پدر اينقدر بد بود

سن کم ازدواج کردم واجبار خانواده ۱۶سالگی زود ردم کردن کسی هم نظرمو نخاست

بی من نتوانی این خط و نشان  
دوست من خودت میگی شوهر خوب وسالمی داری. همونطور که ممکنه یه خانم رانندگی دوست نداشته باشه یه اقا هم ...

اره ولی منم ادمم دوست دارم مثه بقیه مردا باشه😔

بی من نتوانی این خط و نشان  
2706