2726
عنوان

سوااال دارممم

156 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها

شما برنامه ای سراغ دارین ک بشه باهاش شماره ناشناسی ک بهتون زنگ زده یا اس داده رو شناسایی کنین؟

🌺اللهم صلی علی محمد و آله محمد و عجل فرجهم🌺

سلام

خیر😊

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمبربوک

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

خخخ مشکل من ک واسش تاپیک زدم

اما میگن طرفم باید توش عضو باشه یا شمارش تو گوشی خیلیا باشه

این مدل برنامه ها😑

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
خخخ مشکل من ک واسش تاپیک زدم اما میگن طرفم باید توش عضو باشه یا شمارش تو گوشی خیلیا باشه این مدل ب ...

من ی برنامه قبلا داشتم خوب بود البته نه واسه همه شماره ها ولی بعضیارو شناسایی میکرد

حالا اسمش یادم رفته😑😑😑

🌺اللهم صلی علی محمد و آله محمد و عجل فرجهم🌺
من ی برنامه قبلا داشتم خوب بود البته نه واسه همه شماره ها ولی بعضیارو شناسایی میکرد حالا اسمش یادم ...

حیف اینجور چیزا ب درد میخورن

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2807055/بچا-برنامه-نامبر-بوک-کسی-دارهیا-برنامه-ای-شبیه-این

میشه اینو گزارش بزنید واسم😑

2706