2726
عنوان

تا حالا بهش فکر‌ کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 30 پست

چندروزی ناراحت میشن و غصه میخورن و پسرم بی تابی میکنه و بعد یه هفته همه چی برمیگرده به حالت قبل و فقط پسرم این دست اون دست میشه! باباش که نمیتونه هم بچه داری کنه هم کار و بچه ی بیچاره رو میده مامانش😕 و بعد یکی دوسالم خودش ازدواج میکنه بیشعور عوضی خائن😅

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای پدرم...بچه هام،شوهرم...

اصلا دلم نمیخواد بهش فکر کنم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

دوتا بچه کوچیک دارم ،اونا بدبخت میشن خدای نکرده😭

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728

سعی میکنم بهش فکر نکنم متاسفانه امروز تو گروه عکس ی جوون که تو دریا غرق شده بودو گذاشتن که تازه پیداش کرده بودن انقدر حالم بد شد 

همش جلو چشممه نمیدونم چجوری فراموش کنم

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود

منم همین احساس رو دارم. هیچی نمیشه! برای هیچ کس اونقدر مهم نیست. خیلی احساس بدیه!

فقط ۸ تا جنین فریز شده دارم که معلوم نیست شوهرم چه تصمیمی براشون میگیره وقتی من نباشم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

آره فکر کردم

خانواده ای نیست که ناراحت بشه

یه سری همکارن و دوست و رفیق که با رفتنم مشکلی براشون پیش نمیاد، یه مراسم برگزار میشه و تمام..

دلبستگی ای هم ندارم که بخاطرش نخوام برم

اکسیژن بیشتری میمونه برای استفاده باقی آدما :-)

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...
2706