2726
عنوان

ای بابا منم مجبور شدم تاپیک خواهرشوهری بزنم🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 45 پست
به بچه مردم چیزی نمی گم که به بچه ام چیزی نگن اگه هم گفتن خیلی شیک و مجلسی میگم چیزی نگو به بچم

من غیر قربون صدقه چیزی به بچه ش نمیگم چون خیلی بی ادبا مخالفت میکنن حتی من مثلا اگه به بچه خودم بگم دست نزن خطرناکه اونا میگن نهههه چرا میگی دست نزن اون وقت چن دیقه بعد خودشون به بچه منمیگن به همون چیز دست نزن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید میگفتی عزیزم هر کس روش خاص خودشو برا تربیت بچه هاش داره من ترجیح میدم ب بچم توضیح بدم ک نباید خ ...

اره این حرف درستیه اخه من دوتا بچه دارم اونا یکی میگن چون تو دوتا داری بچه هات بلدن از خودشون دفاع کنن بذار باچه ماهم یاد بگیره از خودش دفاع کنه!

این کلا از ذهنتون بیرون کنین که چون شما هیچی به بچه های اونا نمیگین اونا هم نباید بگن

منم همیشه تو زندگی اینجوریم ولی فایده نداره

تنها راهش اینه تا بچه ها بزرگ نشدن کمتر باهمدیگه باشین

والا میخوان دور از جون چشم همدیگرو در بیارن تا باورشون بشه واقعا دعواس

آدم های بی منطق زیادن

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
من جات بودم میگفتم ببخشید تو کار و منو بچم دخالت نکنین

اخه اونا حس میکنن بچه خودشون مرکز جهانه و اونه که باید مراقبت بشه یا هرچیز دیگه یی بقیه بچه ها باید باشن تا به اون خوش بگذره مثلا!

اخه اونا حس میکنن بچه خودشون مرکز جهانه و اونه که باید مراقبت بشه یا هرچیز دیگه یی بقیه بچه ها باید ...

خوب دیگه توهم از ای اشتباه درشون بیار تا پررو نشدن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

من اصولا معتقدم که نباید بین بچه ها دخالت کرد ولی دهنی رو که با بچم بد و تند حرف بزنه و توهین کنه جوری گل میگیرم که تو شاهنامه بنویسن 😑

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
این کلا از ذهنتون بیرون کنین که چون شما هیچی به بچه های اونا نمیگین اونا هم نباید بگن منم همیشه تو ...

واقعا ؛! اخه بدبختی هی دعوتمون میکنن همین امروز قرار بوده  بریم بیرون با اصرار کشیدنمون خونه شون بعد چه قدر حرف بار بچه های اون خواهر شوهرم کردن چه قدر منت سر همه گذاشتن که اره اومدین اینجا پول رستوران نداین اینم از وضع دعوای بچه ها ! با قطع ارتباط هم موافق نیستم خودم چون دلم برای شوهرم میسوزه

من اصولا معتقدم که نباید بین بچه ها دخالت کرد ولی دهنی رو که با بچم بد و تند حرف بزنه و توهین کنه جو ...

بعنی دعوا کنن نمیرین جداشون کنین؟ ؟

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
واقعا ؛! اخه بدبختی هی دعوتمون میکنن همین امروز قرار بوده  بریم بیرون با اصرار کشیدنمون خونه شو ...

قطع ارتباط که نباشه کم بشه فقط

خوب دیگه توهم از ای اشتباه درشون بیار تا پررو نشدن

اونا مدام درباره روش تربیتی همممه نظر میدن و ایراد میگیرن مثلا بچه شون ازاد هست ولی حوصله ازادیشم ندارن ی کم که ازاد میذارنش و بهش میخندن بعد خسته میشن منعش میکنن اصلا متوجه روش تربیتی اشتباه خودشون نیستن!

بعنی دعوا کنن نمیرین جداشون کنین؟ ؟

عزیزم دخالت و طرفداری نمیکنم کوچک هم بود با پسر خالم همسنن دایم تنش داشتن جفتشون رو مینشوندم باهاشون حرف میزدم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706