2703
2553

سلام

من و یک خواهر شوهرم بچه هامون بزرگترن از بچه یک خواهرشوهر دیگه م حالا اونی که بچه کوچیکتر داره (هم خودش هم شوهرش)به خودش اجازه میده هرطور دلش میخواد با بچه های ما رفتار کنه مثلا دعواشون کنه یا هر حرفی دوست داره بزنه ولی کسی حق نداره به بچه اونا حتی بگه نکن خطرناکه مثلا مشت مشت چمن میکَنه بعد دستای گل الودشو میکنه دهنش اگه کسی بگه نکن پدرمادرش سریع جبهه میگیرن ک چیکارش دارین بذارید راحت باشه(بعد چن دیقه بعد خودشون با فحش و فضیحت میرن میارنش بیرون و منعش میکنن)

حالا دخترمن ظهر داشت با بچه همون عمه مذکور دعوا میکرد من رفتم جداشون کنم چون زور بچه من بیشتره ترسیدم اسیب بزنه به کوچیکه خواهرشوهرم و شوهرش چنان توپیدن به من که تو چیکار داری بذار دعواشونو بکنن! و بعد از تموم شدن دعوا با اینکه اون صورت دختر منو چنگ زده بود همه طرف اونوژگرفتن و نازش دادن 😐 شما تو شرایط مشابه وقتی بچه تون دعواش میشه واقعا دخالت نمیکنید؟ به نظرتون  با همچین ادمی که به خودش اجازه میده به بچه های دیگرون هررر نسبتی بده ولی کسی حق نداره به بچه ش چیزی بگه رفتار درست چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

حالا اونا گفتن شما چرا اجازه دادی ادامه بدن. مگه خروس جنگی هستن !!

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

من بچه ندارم هنوز، ولی اگه با همچین مسئله ای روبرو بشم اولا ساکت نمی مونم و با اون پدر و مادر برخورد می کنم. دوما، تا زمانیکه رفتارشون درست نشده، ارتباطم رو باهاشون محدود می کنم.

2714

میگفتی من دلم نمیخواد بچم دعوا کنه بعد دستشو میگرفتی میرفتی

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

مثل بچه های منو و خواهرم و بچه های زنداداشم...اونا هرگندی میزنن میندازن گردنه دخترهای من و خواهرم...کلی دعواشون میکنن.چون کوچکترن هیچی نمیگن به اونا..منم ناراحت میشم بابت این موضوع ..ولی هیچی نمیتونم بگم..میفهمم چی میگی

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

به جمع ما خوش امدی ستاد آزار عروس ها از دست خواهرشوهراااا

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706