2726
عنوان

هركي از زايمان طبيعي ميترسه بياد

402 بازدید | 55 پست

سلام   من دو باز زايمان طبيعي كردم و هر دو بار به كمك مهربوني خدا زايمانهاي بي مشكل و راحتي داشتم به طوري كه پرسنل بيمارستان همش در موردم صحبت ميكردن و ميگفتن كاش همه مثل تو بودن 😊 زايمان دوم كه وقت نشد دكتر برسه بچه اومد 😅 من عاشق پياده روي بودم هميشه مصافت هاي طولاني پياده روي ميكردم توي بارداري هم ماه آخر همش در حال راه رفتن بودم اصلا خريداي سيسموني رو نصفشو گذاشته بودم تو ماه نهم انجام ميدادم  بچه ها اينا كه ميگم همش مربوط به ماه آخره ... از پله ها بالا پايين ميرفتم پياده روي ميكردم وقتي شكمم اومد پايين مقدار خيلي كم چايي زعفرون ميخوردم تخم مرغ و شنبليله ميخوردم ميگن خيلي موثره حالت بشين پاشو خيلي آروم ميكردم روزاي آخر دستتون رو بگيرين به جايي نيوفتين!  نشستن حالتي مثل دسشويي كردن  رقص خيلي ملايم زير شكمم رو مالش ميدادم با بچه هام صحبت ميكردم كه ديگه وقتشه بياين تو بغلم ❤️ خلاصه روز آخر كه ميرفتم بيمارستان بخش زايمان طبقه ششم بود از پله ها ميرفتم تا دهانه رحمم باز بشه  اصلا استرس نداشته باشين من با بقيه ميگفتم و ميخنديدم حتي دكترمم بهم ميگفت تو بهم روحيه ميدي هروقت ميبينمت شاد ميشم 😊 بقيه ترسيده و هاج و واج من خندان و شاد 👌🏻 خلاصه بايد زايمان كرد حالا اگه بخواي گريه زاري كنين فقط كار خودتون رو سخت ميكنين فقط تنفس عميق همراه با هر فشاري كه بچه مياره بجاي جيغ زدن بعد روي تخت زايمان كه ديگه بچه داره مياد بيرون هرچي خواسي جيغ بزن ولي قبلش فقط باعث ميشين بدن منقبض بشه بچه نياد  اينا همش تجربه شخصي منه راجب غذا و زعفرون و اينا شما بدون مشورت پزشك انجام نديدن ولي بقيش خوبه بخندين تا دنيا ب روتون بخنده 🌷

واي من خيلي ميترسم😢

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مث اسب بخار میترسیدم از فک کردن بهش هیییچ مطلب هیییبچ ویدیو و هییییچ خاطره  و ... ، در مورد زایمان نمیخوندم و نمیدیدم

البته تو ماه ۴سقط شد

بعد تجربه سقط احساس میکنم دفعه بعدی ترسناک تره😂

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706