2737
2734
عنوان

شوهرم

198 بازدید | 7 پست

سلام ، فردا شوهرم آزمون داره ، منم امتحان دارم ، خلاصه دیروز خونه خیلی بهم ریخته بود منم میخواستم جمع و جور کنم ، شوهرم گف میره خونه مامانش که ساکته مطالبشو بخونه ، منم خونه رو تمیزکردم ، انقدر خسته شدم که از خستگی نمیتونستم تکون بخورم ، ساعت ۱۱ ونیم زنگ زد منم داشتم دسشویی رو میشستم پاها خیس بود دیرتر آیفون برداشتم وقتی برداشتم گف با یه لحن بدی گف باز کن دیگه ، بعدم اومد تو اتاق گف منو دربه در کردی ، منم گفتم خودت رفتی من که گفتم تو اتاق باش منم کارام میکنم ، خلاصه تا قبل اینکه بره خیلی باهم خوب بودیم ، وقتی اومد بالا منم دیگه حرف نزدم باهاش ، تا خوابیدیم و پشتش کرد خوابید ، الانم نهار خورد و بلندشد رفت گفتم الان که خونه ساکته چرا داری میری ؟ گف نه تو هم درس داری من میرم کتابخونه گفتم خوب من که سرصدا ندارم دارم درسمو میخونم ، دیوونم کرده عین بچه ها فقط بهانه میگیره 

الان شب امتحانی اعصابم ریخته بهم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

درس خوندن آدمو عصبی میکنه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

بهش گفتم میخوای بری بگو دوس دارم برم بهونه نیار ، گفتم رفتارت کلا از دیشب که برگشتی عوض شده گف تو خودتو گرفتی گفتم به خاطر بد حرف زدنت بود ، گف اوووو اگه به خاطر اون بوده واقعا مشکل داری ، گفتم روابط ما کلا یه طرفس تا وقتی من خوبم تو هم خوبی همین که من تو خودمم توهم صد درجه بدتری

بخاطر آزمون و درس خوندن عصبی شده عزیزم.یکی دوروزدیگه بهتر میشه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2738