2733
2739

نمیدونم چی میخوام انگار وقتی همه چیز خوبه  بازم جای یه چیزی خالیه

از همه طرف زده شدم 

همه مدلی بودن رو امتحان کردم از محجبه و با دین بودن تا اینکه پوششم ازاد باشه و..

اطلاعاتمو هم تو دین بالا بردم هم تو مسائل غیر دینی

خودمو با بی دین بودن راضی میکنم و انسان بودن و چندوقتی هم باهاش کنار میام

ولی همش عذاب وجدان دارم ک اگر راهی ک میرم اشتباه باشه چی

پس خودمو میبرم تو قیدو بند دین برای یه سری رفتارام چهارچوبایی ک مشخص شده پیاده میکنم باز پیش خودم میگم اگر بعدش هیچی نباشه چی

باهردوگروه مختلف با ادماشون بحث داشتم و دوست بودم تو هربازه زمانی ک باهرکدومشون بودم فقط تو اون لحظه میگفتم حق با این گروهه ولی وقتی جدا میشدم ازشون دوباره گیج میشدم و مغزم خالی میشد

حس میکنم نمیدونم کدوم سمت باید برم

معلقم و نمیدونم راهی ک باید برم کدومه

وقتیم ک میگم بی خیال همه چیز جوری ک دوست داری زندگی کن ولی اینو هم امتحان کردم انگار یه چیزی فرق داره و من نمیتونم بفهمم چیه

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   

قرار نیست از کسی تبعیت کنی حرفاشونو که شنیدی خودت تحلیل کن.انقدم به خودت سخت نگیر.ادمای خوب همه جای دنیا شبیه همند.چهارچوبت اخلاق باشه و از چیزی نترس.کتابهای اشو رو بخون فعلا

همون وسط باش خب. مثل خیلی های دیگه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برو حوزه علمیه شهرتون و با روحانی های اونجا صحبت کن٬سخنرانی های حاج آقا پناهیان رو هم گوش کن٬لینک کانالش تو تل گرام اینهPanahian.ir

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2731

دقیقا مسئله شما رو داشتم ولی الان با خودم در آرامشم، راهمو پیدا کردم، متاسفانه این مسائل و نمیشه ازکسی خواست به آدم توضیح بده، صفر تا صدش با خودتونه

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

خوب بودن همه جا مشخصه تنها فرقی ک دین دار خوب با بی دین خوب داره انجام عبادات هست  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
قرار نیست از کسی تبعیت کنی حرفاشونو که شنیدی خودت تحلیل کن.انقدم به خودت سخت نگیر.ادمای خوب همه جای ...

قرار نیست تبعیت کنم ولی میگم اگه راهی ک خودم میخوام برم قابل قبول برای دین نباشه چی

یا اگر بگم من بی دینم و طبق اخلاقیات پیش میرم و سعی میکنم ادم خوبی باشم ولی اگر بعد از مرگم بازخواست بشم چی؟

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
2738
قرار نیست تبعیت کنم ولی میگم اگه راهی ک خودم میخوام برم قابل قبول برای دین نباشه چی یا اگر بگم من ب ...

خب وقتی هنوز این همه شبهه دارین بازم باید مطالعه کنین یا یجوری خودتونو قانع کنید😅

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
عزیزم برو حوزه علمیه شهرتون و با روحانی های اونجا صحبت کن٬سخنرانی های حاج آقا پناهیان رو هم گوش کن٬ل ...

من این راهارو خیلی وقت پیش رفتم من از سن کم درگیر این مسائل بودم چ تو دین چ تو مسائل غیر دینی

میگم تا وقتی ک سمت هرگروه باشم حقو ب اون گروه میدم ولی بعدش ک تنها میشم نمیتونم بفهمم چی درسته و چی غلط

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
خوب بودن همه جا مشخصه تنها فرقی ک دین دار خوب با بی دین خوب داره انجام عبادات هست    

درسته ولی من مسلمون زاده شدم و اصلا رفتارایی ک یه فرد مسلمون باید داشته باشه ندارم 

از یکسمت میخوام هیچ دینی نداشته باشمو لااقل انسان خوبی باشم ولی میترسم بعد از مرگم بازخواست بشم

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
من این راهارو خیلی وقت پیش رفتم من از سن کم درگیر این مسائل بودم چ تو دین چ تو مسائل غیر دینی میگم ...

ی مقدار روی  قوه تجزیه و تحلیلت کار کن تا موقع تصمیم گیری روی این که کدوم گروه حقه٬بتونی تشخیص بدی و تصمیم درست بگیری و از بلاتکلیفی در بیای.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»