2703
2553
عنوان

شمام هاله رو میبینید

562 بازدید | 48 پست

این فکر کنم هشتمین بی بی چک منه ک هاله افتاده و ازمایشم منفیه ..اخه دلیلش چی میتونه باشه کیستم ندارم..اون ماه ۱۸شدم ..ینی الان فکر کنم ۴۰سیکلم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هالش کاملا واضحه با چشم دیده میشه ولی تو عکس خیلی کمرنگه ..اولش فکر کردم توهم زدم ب دوستم و شوهرم ک نشون میدم اونام میبینن

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2714

من فکر کردم هاله اطراف ادم ها رو میگی...خواستم بگم من میبینم

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
هاله به کیست ربطی نداره گلم منم کیست دارم دو روز پیش رفتم دکتر گفت اول بی بی بزار بعد درمانو شروع می ...

اخه اینجاهمه میگن کیست داری

2706