2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلن انجام دادم نمیترسیدم اما استرس داشتم که ان چیزی میخوام نشه اما خب خیلی خوب شده

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
2728
بدون هیچ ترسی با موجی از خوشحالی رفتم اتاق عمل

من ترسمو پنهان میکردم.اما خوشحالم نبودم.چون همچین علاقه ی شدید نداشتم.رفتم که زیباتر بشم.اونایی که خوشحالن بعد عمل خودشونو میگیرن.😆

عشق با تو شده یه دلخوشی تو زندگیم💕
من ترسمو پنهان میکردم.اما خوشحالم نبودم.چون همچین علاقه ی شدید نداشتم.رفتم که زیباتر بشم.اونایی که خ ...

نه من نگرفتم خودمو، بچه بودم اون موقع 18 سالگی عمل کردم الان بعد از 6،7 سال دلم میخاد مدلشو تغییر بدم

2738
نه من نگرفتم خودمو، بچه بودم اون موقع 18 سالگی عمل کردم الان بعد از 6،7 سال دلم میخاد مدلشو تغییر بد ...

چه مدلی کردب مگه؟مال من طبیعیه.همسن منی فکر کنم.من 6 ماهه کردم.

من دوماهه عمل کردم.انگاری خودم نبودم ازبس ک ریلکس بودم انگار یکی منو جادو کرده بود منی ک ۱۰سال درد دندون رو تحمل کردم ولی دندونپزشکی نرفتم منی ک ب زورررررر وترس رفتم آز قبل ازدواج.واقعا برا خودمو خیلیا سوال این من بودم ک عمل کردم.🤔🤔🤔

چه مدلی کردب مگه؟مال من طبیعیه.همسن منی فکر کنم.من 6 ماهه کردم.

مدل طبیعی، اصن کسی نمی‌فهمه عمله، الان عکسای این پلنگ ملنگارو میبینم عروسکی عمل کردن دلم میخاد اون مدلی باشه، 

مدل طبیعی، اصن کسی نمی‌فهمه عمله، الان عکسای این پلنگ ملنگارو میبینم عروسکی عمل کردن دلم میخاد اون م ...

واس منم کسی نمیفهمه عمله.منم دوسداشتم باریک تر میشد لااقل.صبر میکنم تا 1سال بشه.فکر نکنم جون داشته باشم ترمیم کنم.