2737
2739
عنوان

ادم يه چيزايي ميشنوه ميترسه😨

2030 بازدید | 169 پست

من كلا ادم ترسو يا خرافاتي ى اينجور چيزا نيستم ولي اينايي ك ميگن برامون دعا و طلسم واينا خونده بودن 

بعد رفتيم باطلش كرديم مشكلمون حل شد و اينا

واقعااا راسته 

كسي مثل من بوده ك اعتقاد نداشته بعد بهش ثابت شده ك وجود داره اينجور چيزاا 

خيلي عجيبه 

اخه اگه اينجوي باشه ك ميگن پس خدا (استغفرالله) چي كارس

هر كي هر مشكلي داشته باشه ميره دعا ميگيره مشكلش حل ميشه ديگه 

نميدونم والا😕

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اصلا اعتقاد نداشتم اما مادرم يبار دعاگرفته بود واسه جداييه منو دوس پسرم

از هم جداشديم يجوري از چشم افتاده بود كه باورم نميشد اما گفته بود ببر قبرستون چال كن و.. نتونسته بود ببره سر٤٠روز دعا باطل شد دوباره برگشتيم پيش هم

منم مث توام فکرهای تورو دارم 

ولی خودمو درگیرش نکردم تا الان با اینکه خیلی تو کارام 

گره میفته خیلی 😒

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹  ❤❤
2738

خداروشکر من اصلا بهش فکر نمیکنم و درگیرشم نشدم .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من اعتقاد نداشتم اصلا نمیدونستیم دعاچیه

تا اینکه واسمون نوشتن و الانم نزدیک ۱۵ ساله ک هرماه مینویسن و ماعادت ب باطل کردنش داریم نتونستیم طرفو پیداکنیم کلی خرج و آیینه بین و...هیچکدوم فایده نداشت نمیدونیم طرف خودش دعا نویسه چیه اخه کینه داره ول نمیکنه 

هروقت میبینیم گره ای تو کارمونه باطل میکنیم تا فردا کارمون درست میشه یعنی انقدر تاثیر داره خدا لعنتشون کنه 

نمیدونم خدا دیگ چیو داره امتحان میکنه ۱۵ سال بس نیس؟والا ما ایوب نبستیم از دعاکردن بخداهم خسته شدیم چرا نمیبینه اخه 

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍

خدا که نمیاد دعاهای مارو باطل کنه

حتی دعا از قرآنم میگن هست که واسه کار بد

اما متاسفانه هست

من اعتقاد نداشتم

یکی از دوستام تو دانشگاه میگفت برامون دعا درست میکنن همش

چند بار دیدیم بردیم باطل کنن

گفتن واسه اینه که یکی از اعضا خانواده بمیره

اما ما دیدیم و باطلش کردیم

چند وقت بعدش خودش و نی نی کوچولوش و بابای دختره الکی الکی تصادف میکنن

ماشین اون حدی خراب نبوده که بخواد ۳ نفر کشته بشن اما عجیب هیچکدوم زنده نموندن

وخیلی چیزا دیگم دیدم که باورم شد

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2706