2737
2734
عنوان

۴ماهه اقدامم باردار نمیشم چکار کنم

264 بازدید | 18 پست

قبلا تنبلی تخدان داشتم,,چندرروز پیش رفتم دکتر سونو واژینال نوشتم یک فولیکول ۱۴ میلی داشتم گفت هنوز تنبلیت خوب نشده مگه فولیکول باید چند نیل باشه؟؟؟؟چ دارویی درمانه این مشگله فقط برام نتفورمین نوشت؟؟؟؟

راستی ۲۴ سالنه و ۴ ساله عروسی کردم

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️

حلوای سیاه دانه درست کن بخور 

انســـــــــانهاى بــــــزرگ ،دو دل دارنــــــــد ؛دلـــــى که درد مى کشـــــــــــد و پنهـــــــــــــــان است و دلـــــــــــــــى که میخندد و آشکـــــــــــــــار است.

عزیزم فولیکول باید بالای ۱۸ باشه ولی اگ خدابخواد با همونم میشه منم ماه چهارم اقدامم ماه پیش سوو شدم یکم تنبلی داشتم خیلی کم اینماه لتروزل و متفورمین کلومیفن خوردم ببینم خداچی بخواد 

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتاق گفتگو تبادله مادران ناب  گروه بیش از چندین سال پابرجاست  تل.گرام   https://t.me/joinchat/BgKguD5C2o_IrltTOdyAtg   ورود اقا =ریپورت

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2731
حلوای سیاه دانه درست کن بخور 

دیدم کسی بوده ک چند سال باردار نشده حلوای سیاه دونه خورده ی مدت باردار شده 

انســـــــــانهاى بــــــزرگ ،دو دل دارنــــــــد ؛دلـــــى که درد مى کشـــــــــــد و پنهـــــــــــــــان است و دلـــــــــــــــى که میخندد و آشکـــــــــــــــار است.
عزیزم فولیکول باید بالای ۱۸ باشه ولی اگ خدابخواد با همونم میشه منم ماه چهارم اقدامم ماه پیش سوو شدم ...

پس چرا واسه من لتروزول و کلوموفین ننوشت ماما بود

چطوری میخوری عزیزم یعنی روزی چند تا و تا کی

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️
2738
متفورمین واسه دیابت نیس مگه؟شما میخورید ک چه اتفاقی بیفته؟

متفورمین برا تنبلی تخمدان عالیه دکتر داده چرا برا دیابتم هست لاغرم میکنه 

پس چرا واسه من لتروزول و کلوموفین ننوشت ماما بود چطوری میخوری عزیزم یعنی روزی چند تا و تا کی

از روز سوم پریود شبی دوتا خوردم کلا یک بسته از هر کدوم ولی متفورمین یکی صبح یکی شب دارم میخورم 

2706