2726
عنوان

بچه ها

81 بازدید | 22 پست

پسرای خوشگل و خوش هیکل که دخترا زیاد میرن سمتشون اکثرا اهل ازدواج نیستن و هر دقیقه با یکی ان نگید بستگی به ادمش داره اکثرشون رو میگم.چطورن؟

خوشبختی جوونا صلوات ☺

یعنی چی چطورن!?

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب خودت گفتی دیگه😂 اکثرا دنبال ازدواج نیستن مگه اینکه عاشق بشن

خودمم حس میکنم هرچی زشته زن گرفته ولی نمیدونم چرا به خواستگارای زشت حتی با وضعیت مالی خوب نمیتونم ج مثبت بدم ینی هنوز پخته نشدم برا ازدواج

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2728

دقیقا همینجور ک خودت گفتی عزیزم بستگی ب طرفت داره و شرایط خودش و شما. حتی مورد داشتیم قیافش شبیه ب تراکنش ناموفق بوده ولی فک میکرده ازدواج کنه حیف میشه

خدایا مشکلم رو ب تو می‌سپارم 😍
دقیقا همینجور ک خودت گفتی عزیزم بستگی ب طرفت داره و شرایط خودش و شما. حتی مورد داشتیم قیافش شبیه ب ت ...

عزیزم حس میکنم هرچی زشته زن گرفته ولی نمیدونم چرا به خواستگارای زشت حتی با وضعیت مالی خوب نمیتونم ج مثبت بدم ینی هنوز پخته نشدم برا ازدواج

خوشبختی جوونا صلوات ☺
عزیزم حس میکنم هرچی زشته زن گرفته ولی نمیدونم چرا به خواستگارای زشت حتی با وضعیت مالی خوب نمیتونم ج ...

خب اگر ملاکت برای ازدواج قیافه و هیکل باشه، بله به پختگی نرسیدی... 

از قدیم گفتن به مالت نناز به شبی به بنده، به جمالت نناز به تبی بنده... 

فرض کن که شما با یه آدم خوش قیافه که پولدار هم هست ازدواج کردی، خدای نکرده اگر بر اثر یه حادثه زیبایی و هیکل قشنگشو از دست بده ازش جدا میشی؟ 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
ینی پسرای خرابی باشن 

دوس پسر داشتم قبلا 😔

اینجوری بود قبل از من

اما وقتی امد با من دیگه کاراشو گذاشت کنار

خودشم میگفت تعجب میکنم چرا دیگه میلی به کسی ندارم

فقط میخوام تو باشی. واقعنم راس میگفت.امتحانش کردم

خب تنوع طلبن اینجور ادما

و تا عاشق واقعی نشن ادم نمیشن😁

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
خب اگر ملاکت برای ازدواج قیافه و هیکل باشه، بله به پختگی نرسیدی...  از قدیم گفتن به مالت نناز ...

اینو نمیدونم چون تو شرایطش نیستم ولی وقتی خواستگار میاد بیشتر قد و هیکل و چهرش مهمه البته نه چهره انچنانی مثلا مو های مشکی پر داشته باشه پولم تا حدی که بشه ی زنگی معمولی داشت 

خوشبختی جوونا صلوات ☺
دوس پسر داشتم قبلا 😔 اینجوری بود قبل از من اما وقتی امد با من دیگه کاراشو گذاشت کنار خودشم میگفت ...

الان چن وقت باهاشی سرکار میره قصد ازدواج باهات داره؟

خوشبختی جوونا صلوات ☺
اینو نمیدونم چون تو شرایطش نیستم ولی وقتی خواستگار میاد بیشتر قد و هیکل و چهرش مهمه البته نه چهره ان ...

همسر سابق من از نظر ظاهر و قیافه خوب و جذاب بود، خودش هم فکر میکرد وقتی راه میره باید پشت سرش یه آمبولانس باشه که کشته مرده‌هاشو جمع کنه از زمین... آخر هم کارمون به جدایی کشید. 

همسر فعلیم برعکس... اگر قرار بود حتی درصدی به قیافش اهمیت بدم عمراً قبول نمیکردم زنش بشم. ولی خدا رو شکر میکنم که اصلا به این مسئله توجه نکردم و موارد دیگه رو مد نظر قرار دادم. الآن بخاطر تمام خوبیاش، قیافش هم به چشم من خوب و دوستداشتنی میاد.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
الان چن وقت باهاشی سرکار میره قصد ازدواج باهات داره؟

جدامون کردن

سرکار میرفت

ماشینم داشت

خونه هم باباش گفته بود خواستی ازدواج کنی برات میسازم

قصد ازدواجم داشت

خانوادشم در جریان گذاشت

کارای قبل ساخت خونمونم کردن حتی😭

همه راضی و خوشحال

فقط یه دشمن کافی بود همچی بپاچه

جدامون کردن سرکار میرفت ماشینم داشت خونه هم باباش گفته بود خواستی ازدواج کنی برات میسازم قصد ازد ...

عه کی جدا کرد؟ الان اصلا ازش خبر نداری؟

خوشبختی جوونا صلوات ☺
همسر سابق من از نظر ظاهر و قیافه خوب و جذاب بود، خودش هم فکر میکرد وقتی راه میره باید پشت سرش یه آمب ...

نمیدونم منم انگار تا ی بار سرم نخوره به سنگ هدایت نمیشم 

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2706