2726
عنوان

مشورت در مورد شیردهی

| مشاهده متن کامل بحث + 92 بازدید | 22 پست

پسر منم اصلن با چپیه راحت نیس واقعا نمیدونم چرا برای همین چپیه خیلی کم شیر داره.من پسرم پنج ماهشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ببخشید پسره من دوسالشه میخوام از شیر بگیرمش و شیرم فوق العاده زیاده و میترسم از عفونت سینه چون دچار عفونت سینه شدم؛میشه راهنماییم کنین ک چیکار کنم ک اذیت نشم؟

تا بوده همین بوده....
2728
سلام ببخشید پسره من دوسالشه میخوام از شیر بگیرمش و شیرم فوق العاده زیاده و میترسم از عفونت سینه چون ...

سلام

منطورتون از عفونت سینه دقیقا چیه؟

من سر پسر اولم پوست سینه ام قارچی شده بوده یعنی هاله سیاه کلا از بین رفته بود و قرمز شده بود و تا بالا آمده بود سه ماه دوره درمانش طول کشید بعد از اتمام شیر دهی.

دکتر برید.

بچه تون رو از شیر بگیرید.

آرام آرام وعده ها رو کم کنید.

فک کنم داروخانه ها دارویی دارن که به سینه میزنن و تلخه و بچه بدش میاد و دیگه نمیخوره.

اگر میخواهید بگیرید چند روزی بچه گریه میکنه و بی قراره باید تحمل کنی وقتی ندادی دیگه نباید بدی تا امیدوار نشه

سعی کن در طول روز سرگرم بازی بشه یادش بره 

شب پدرش بخوابونه اگر کسی رو داری کمکت کنه خیلی خوبه.

دوش اب گرم بگیر و سینه ات رو ماساژ بده تا شیری که توش می مونه سفت نشه .

باید حوصله کنی.

سلام منطورتون از عفونت سینه دقیقا چیه؟ من سر پسر اولم پوست سینه ام قارچی شده بوده یعنی هاله سیاه ک ...

داخل سینه راستم کیست بوجود اومد و تبدیل ب آبسه شد خیییلییی بد بود دیگه نمیخوام تجربه اش کنم

تا بوده همین بوده....