2726
عنوان

مادرشوهر...

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 55 پست
حرفهاشو نشنیده بگیر بزار ازش تعریف کنه  من جاری ندارم ولی مادرشوهرم هی از عروس خواهرش پیشم میگ ...

باور کن اصلا اهمیت نمیدم اما اینکه یه ساله ول نکرده این اخلاقشو ازاردهنده شده برام.خب مبارک هم باشین من چیکار کنم خب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس هر بار دیدمش باید برم چون همش همینه حرفش😂😂

برو امتحان کن 

اگه پشت تیلیف گفت بگو اوه غذام سوخت چقدر حرف میزنی 

اگه پیشش بودی برو دششوری 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
باور کن خودش بیشتر اذیت میشه همچنان روال مهم نبودن رو در پیش بگیر خودش خسته میشه وقتی ببینه برات مهم ...

همین کارو خواهم کرد بعلاوه اینکه بعضی محبتامم قطع میکنم.چون نمیگن دستت درد نکنه پشت بندش میان میگن فلانی فلان کارو کرد برامون!

2728
باور کن اصلا اهمیت نمیدم اما اینکه یه ساله ول نکرده این اخلاقشو ازاردهنده شده برام.خب مبارک هم باشین ...

میدونم خیلی آزار دهندس 

میگم من تا اسم عروس خواهرشو میشنوم حرصم میگیره تو ک از جاریت میگه برات 

انقدر پررو تشریف دارن میبینن من توجهی نمیکنم میگن با تو هستیما تو هم مثل اون باش 

اینبار بخواد بگه میگم مدل من اینه دوس ندارم شبیه کسی بشم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مادرشوهرم همش میخواد بگه جاریت یه سره اینجاس یا همش با هم بیرونیم یا فلان چیزو برام اورد فلان غذا رو ...

اونم میخواد یا حس رقابت بینتون بوجود بیاره یا حسادت

درهرصورت هردفعه ک چیزی گف توام پا ب پاش از جاریت تعریف کن مثلا گف فلان کارو کرد بگو چ خوب دسش درد نکنه چن وقت بگذره دیگه ادامه نمیده

همه چیز دارد آنکه تو را داشته باشد

از من به شما نصیحت قاطی بازی کثیف مادرشوهرت نشو

هر چی کمتر محبت کنی و حدو مرز زندگیت رو حفظ کنی آرامشت بیشتره

از زندگیت لذت ببر

بعضی ها واقعا روانی هستند اما دلیل نمیشه ما اجازه بدیم ما رو هم روانی کنند

درست فهمیدی میخوان رقابت ایجاد کنن هیچ کاری نکن جاریتم بالخره خسته میشه

اون خسته نمیشه.براش مهمه از اون تعریف کنن نه از من.نهایت تلاششم میکنه برا عروس نمونه بودن.فقط و فقطم بخاطر من این کارو میکنه.اما من میخوام بعد از این یه سری محبتا و توجهاتمم قطع کنم وقتی کسی قدردان نیس و فقط میان میگن فلانی فلان کارو کرد که انگار منم بخاطر اون دارم مسابقه میدم

میدونم خیلی آزار دهندس  میگم من تا اسم عروس خواهرشو میشنوم حرصم میگیره تو ک از جاریت میگه برات ...

یه بنده خدایی یه بار حرف خوبی به من زد کفت فلانی اگه اومدن بهت گفتن فلانی داریم به تو این حرفو میگیم بازم تو به روی خودت نیار و محل نذار باور کن از صدتا حرف براشون بدتره

خدایا شکرت😙
مادرشوهرم از بس تعریفشو میکرد ادم حسودیشمیشد یهو پولای مادرشوهرمو کشید بالا واسه خودش خونه خرید جهاز ...

جاریت؟عجب چیزیه جاریت.البته جاری منم مطمئنا از مادرشوهرم خیلی استفاده ها میکنه اما من حوصله ندارم بچسبم‌بهشون که کاری برام بکنن.خدا خونواده خودمو حفظ کنه برام

بعدشم تو که از نیت شوم مادرشوهرت آگاهی  خیلی باهاشون قاطی نشو  همون یه مقدار کاری رو هم ...

اره باید همین کارو کنم.من کلا کاری به کسی نداشتم و اگه کاری ام میکردم برا دل خودم بود و اینکه میخواستم ایجاد محبت کنم چون اینجا تنها هستم.اما دیگه خسته شدم.دوری و دوستی

جاریت؟عجب چیزیه جاریت.البته جاری منم مطمئنا از مادرشوهرم خیلی استفاده ها میکنه اما من حوصله ندارم بچ ...

اره کلی تیغشون زد طلاهاشو برد فروخت گفت ۴ میلیون شد در حالی که ۱۶میلیون بود اونم تو این گرونی حالا دپران نامزدی کلی توهین و فلان اخرشم بهانه اورد قهر کرد البته مادرشوهرم از این بدتراشم حقشه 

اون خسته نمیشه.براش مهمه از اون تعریف کنن نه از من.نهایت تلاششم میکنه برا عروس نمونه بودن.فقط و فقطم ...

دفعه دیگه ازش تعریف کردن بگو از وقتی من عروستون شدم خوشبحالتون شده صدقه سر منه که این همه کار براتون میکنه 😂

من بودم دست ب سیاه سفید نمیزدم‌میگفتمم عروس خوبه بیاد انجام بده والا

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.
میدونم خیلی آزار دهندس  میگم من تا اسم عروس خواهرشو میشنوم حرصم میگیره تو ک از جاریت میگه برات ...

والا از این میسوزم از همه نظر از سرشون زیادم و هی میخوان اذیتم کنن با اینکه من دنبال جلب محبتشون بودم.دوستم میگه از سر کسی زیاد باشی میخواد اذیتت کنه که دلش خنک شه.وگرنه میدونم از جاریمم خوشش نمیاد جاریمم از اون

2706