1421
1411
عنوان

مادرشوهر...

504 بازدید | 55 پست

از سه تا جمله ش ۴ تاش درباره جاریمه و پزشو میده یا از خدماتی که به خانواده شوهر میده دم میزنه.الان از خونشون میام.باز اگه جاریم مالی بود یه چیزی.حالا بعضیا نیان بگن از خود راضی و فلان اما خود مادرشوهرمم موقع خواستگاری به شوهرم گفته بود خیلی سرتر از دوتا عروس دیگمونه در حالیکه اون جاریمو اصلا نمیپسندیدن و میگفتن پایینتر از پسر ماس!حالا من همیشه باهاشون خوبما و هر کمکی هم از دستم بربیاد براشون انجام میدم اما با دل خودم نه بخاطر رقابت با کسی.اما از بس مادرشوهرم هی اسم جاریمو میاره کاملا معلومه فک میکنه اینجوری بین عروسا رقابت ایجاد میکنه برا خدمت رسانی به خانواده شوهر.منم تصمیم گرفتم دیگه کاری براشون نکنم وقتی فک میکنن محض چاپلوسی و رقابته و اخرشم فیس فیس میکنن برام.خدایا بعضیا چرا اینجوری ان.هر چقدم بی تفاوتم باز مادرشوهرم هی اسم جاریمو میاره که فلان کرد برامون بیسار کرد برامون.جاریمم مشخصه دل خوش نداره از مادرشوهرم اما چون میفهمه میان تعریفشو میکنن جلو من یا تحویلش میگیرن همش در حال شیرین زبونی و شیرین کاریه و با منم از روز اوا مث دشمن خونی برخورد کرد و از هیچ کاری برا ازارم دریغ نکرد.خلم کردن اینا.شما بودین چیکار میکردین که عوض خودتون اونا حرص بخورن؟خوبی کردن به بعضیا ادما نتیجه نداره که هیچ توقع دارم میشن

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401
منم مادرشوهرم همیشه میگه ولی من همیشه یه گوشم دره یکی دروازه فقط لبخند میزنم و میگذرم اصلا برام مهم ...

منم همین کارو میکنم اما ول نمیکنه.هر بار میبینمش تلاشش همینه.خسته م کرده

حرفهاشو نشنیده بگیر بزار ازش تعریف کنه 

من جاری ندارم ولی مادرشوهرم هی از عروس خواهرش پیشم میگه با خواهر شوهرم خوبه هی کادو میخره برای خواهر شوهر و مادر شوهرش میخواد منم جفت اون شم 

اونا ک حرف میزنن خودمو میزنم ب نشنیدن 😒

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
منم همین کارو میکنم اما ول نمیکنه.هر بار میبینمش تلاشش همینه.خسته م کرده

باور کن خودش بیشتر اذیت میشه همچنان روال مهم نبودن رو در پیش بگیر خودش خسته میشه وقتی ببینه برات مهم نیست

خدایا شکرت😙
1376
چیکار میکنه مگه براشون

مادرشوهرم همش میخواد بگه جاریت یه سره اینجاس یا همش با هم بیرونیم یا فلان چیزو برام اورد فلان غذا رو فرستاد فلان کارو رفت برام انجام داد.تا یه حدی راست میگه.اما خیلیاشم الکی میگه که منم بیفتم دنبالش

مادرشوهرم از بس تعریفشو میکرد ادم حسودیشمیشد یهو پولای مادرشوهرمو کشید بالا واسه خودش خونه خرید جهازم گفت نمیارم خودتون بخرین اخرشم گفت حق نداری بیایی عروسیم و خونه ام 😃😃😂😂

1427
حرفهاشو نشنیده بگیر بزار ازش تعریف کنه  من جاری ندارم ولی مادرشوهرم هی از عروس خواهرش پیشم میگ ...

باور کن اصلا اهمیت نمیدم اما اینکه یه ساله ول نکرده این اخلاقشو ازاردهنده شده برام.خب مبارک هم باشین من چیکار کنم خب

پس هر بار دیدمش باید برم چون همش همینه حرفش😂😂

برو امتحان کن 

اگه پشت تیلیف گفت بگو اوه غذام سوخت چقدر حرف میزنی 

اگه پیشش بودی برو دششوری 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
باور کن خودش بیشتر اذیت میشه همچنان روال مهم نبودن رو در پیش بگیر خودش خسته میشه وقتی ببینه برات مهم ...

همین کارو خواهم کرد بعلاوه اینکه بعضی محبتامم قطع میکنم.چون نمیگن دستت درد نکنه پشت بندش میان میگن فلانی فلان کارو کرد برامون!

باور کن اصلا اهمیت نمیدم اما اینکه یه ساله ول نکرده این اخلاقشو ازاردهنده شده برام.خب مبارک هم باشین ...

میدونم خیلی آزار دهندس 

میگم من تا اسم عروس خواهرشو میشنوم حرصم میگیره تو ک از جاریت میگه برات 

انقدر پررو تشریف دارن میبینن من توجهی نمیکنم میگن با تو هستیما تو هم مثل اون باش 

اینبار بخواد بگه میگم مدل من اینه دوس ندارم شبیه کسی بشم 

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1364