2733
2734
عنوان

رفع لاغری بچه با طب سنتی خوبه یا دکتر رژیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17616 بازدید | 29 پست

کمبود وزن داره؟

یا از روی ظاهرش حس میکنی لاغره؟

اگه ظاهریه که بیخیال 

بذار روند طبیعش رو طی کنه 

اما اگر سوتغذیه داره و وزنش از نرمال خیلی کمتره و خط رشد رو طی نمیکنه اون موقع به فکر باش

دختر دایی منم بچه بود مامانش از ترس اینکه لاغر نشه بهش مکمل و آمپول و کلی هز ابن چیزا میداد ، اون بنده خدا هم چاق شد تازه الان ک ۲۱ سالشه با کلییی رژیم تونست لاغر بشه

پدرش درومد

من خودم چند ماهه کمبود وزن پیدا کردم و میرم طب سنتی اما تازه شروع کردم و هنوز نتیجه ای نگرفتم ک بخوام پیشنهاد بدم

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم به نظرم نیازی نیست به دکتر و طب سنتی،دختر منم ۷ سالشه ۲۰ کیلو وزنشه حالا قدش ماشالله خ بلنده برا ...

آره درسته قدش باعث میشه لاغر به نظر بیاد ولی پیش هم سن هاش خیلی لاغر دیده میشه

2728
بیخیالش شو گلم بزار بچه رشد طبیعیش رو طی کنه نه با رژیم و درمان،بعدا که بزرگ شد دیگه به فکر رژیم لاغ ...

نمیدونم ولی آزمایشو باید برم ببینم کمبود ویتامین و آهن نیست شاید از اونها باشه

کمبود وزن داره؟ یا از روی ظاهرش حس میکنی لاغره؟ اگه ظاهریه که بیخیال  بذار روند طبیعش رو طی ...

من خودم از روی ظاهر میگم و به اون خاطر میخوام برم یا سنتی یا رژیم که ببینم کمبود داره که حتما داره به نظرم

2738

منم هرچی میخوردم چاق نمیشدم دکتر متخصص تغذیه رفتم ولی خب داروهای گیاهی مث عرق یونجه و شربت باریج و ی پودر داد بهم کنارش رژیمم گفت 

۲۰ روز طبق رژیمش رفتم ۵ کیلو اضافه کردم

ولی خب من چون شکمم چاق شد نرفتم

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤
منم هرچی میخوردم چاق نمیشدم دکتر متخصص تغذیه رفتم ولی خب داروهای گیاهی مث عرق یونجه و شربت باریج و ی ...

اره چه میشه کرد که  اول شکم چاق میشه بعدا بقیه بدن و صورت 😟😟

دهتر من سه سالشه و دوازده کیلو...

منم میخوام ببرمش دکتر صرافان سنتی...

اگر نشد

بعد ببرم تغذیه.

ی بار اشتهااور دادم همراه رژیم غذایی.....بد نبود..ولی دیکه اشتهاآور نمیدم

چون دخترم رفلاکس داشت...احتمالا معده ش سرده که کم اشتهاس...

دهتر من سه سالشه و دوازده کیلو... منم میخوام ببرمش دکتر صرافان سنتی... اگر نشد بعد ببرم تغذیه. ...

خانومی گل دخترتو بردی دکتر؟ من دخترم ۱۵ ماهشه با وزن ۳۷۰۰ب دنیا اومد الان ب زور  سه دوره شربت زینک ۹ کیلو شده،دختر منم رفلاکس داشت .اگه راهی پیدا کردی ممنون میشم ب منم بگی.الان یک کیلو و نیم کم داره 😞

هر چیز که در جستن آنی .آنی

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه 

دهتر من سه سالشه و دوازده کیلو... منم میخوام ببرمش دکتر صرافان سنتی... اگر نشد بعد ببرم تغذیه. ...

سلام چه نتیجه ای گرفتین واسه درمان بی اشتهایی دخترتون توروخدا به منم بگین بد دردیه به خدا

2706