2726

دخترم ۷ سال تمامه ، اصلا اشتهاش خوب نیست قبلا دکتر رژیم بردم و دارو اشتها خورده ولی اثر نداره الان میخوام اول آزمایش ببرم بعد هم طب سنتی ببرم و این راه رو هم امتحان کنم اگه کسی با طب سنتی بچش وزن اضافه کرده لطفا تجربه هاشو بگه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام،. بهترین کار رژیم زیر نظر دکتر تغذیه اس 

من لینک کانال کلینیک تغذیه ای که ازش رژیم گرفتمو برات میذارم، امیدوارم به دردت بخوره. من که خیلی راضی بودم خدا رو شکر

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی
برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن، افزایش وزن  ،تناسب اندام، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید.

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

یعنی چاق شدید ؟ که پشیمونید ؟

اره دیگه معده بچه بزرگ میشه اشتهاش باز میشه اونم اشتهای کاذب و فقط چربی رو چربی تلنبار میشه زیاد میخوره بعد که بزرگتر شد یه دختر چاق میشه که باید مثل من ببخشید جون بکنه تا لاغر بشه چه اجباریه اشتهای بچه رو دست کاری کنید منم خیلی ریزه بودم مامانم بنده خدا از ترس بهم دارو داد چاق شدم الان همش دنبال راهم که اشتهامو کم کنم لاغر کنم بااینکه الان فکر میکنم واقعا اونوقتم که لاغر بودم سیر بودم بخدا چه اصراری بود بیشتر بخورم😐😂

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
دخترم وزنش  ۲۱/۷۰۰  و قدش ۱۲۰ هس

گلم به نظرم نیازی نیست به دکتر و طب سنتی،دختر منم ۷ سالشه ۲۰ کیلو وزنشه حالا قدش ماشالله خ بلنده برا همین دیگه خ خ لاغر نشون میده اونم بد غذاست هیچی نمیخوره،همین که به اندازه نیازشون بخورن کافیه تا وقتی که کمبود ویتامینی چیزی نداشته باشن جای نگرانی نیست

چراغ زندگیم دخترم علیا...
عشق و نفسم دخترم علیا...
اره دیگه معده بچه بزرگ میشه اشتهاش باز میشه اونم اشتهای کاذب و فقط چربی رو چربی تلنبار میشه زیاد میخ ...

کاملا درسته بعدا تو بزرگسالی مشکل میشه براشون 

عشق و نفسم دخترم علیا...
ممنون عزیزم واس بچه تون این کارو کردین یا خودتون ؟

بیخیالش شو گلم بزار بچه رشد طبیعیش رو طی کنه نه با رژیم و درمان،بعدا که بزرگ شد دیگه به فکر رژیم لاغری میشی براش دقیقا مثل چند تا دوستام

عشق و نفسم دخترم علیا...
2706