2726
عنوان

دیگه واقعا خسته شدم بیان راه حل بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا مشکلی که من با پسرم داشتم

توی ۱۸ ماهگی دیگه نیازش به شیر برای رفع گرسنگی نبود . فقط اعتیاد و ارامشی بود که از بدن من میگرفت

من روش با رژ لب قرمز کردم و گفتم زخمی شده . چند بار اومد نگاه کرد و گریه کرد . دو سه شب نصفه شب بیدار شد گفت مامان بو شد و بغض کرد و با گریه خوابید 

از اون شب براش تا دو سه هفته شبها شیر عسل درست میکردم میخورد . بعد شد آب و تمام

خوابش کاملا تنظیم شد . فقط یکبار نصفه شب بیدار میشد اب میخورد و میخوابید 

گفتم چقدر به خود بچه ظلم بود که نمیتونست شبها بخوابه . من که هیچی پدرم داشت در میومد 

چون غذا نمیخوره شبا تند تند برا شیر خوردن بیدار میشه آره یه چیز سیاهی به نوکش بزن خودش ببینه چندشش ب ...

اره همین کار رو میکنم 

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
دقیقا مشکلی که من با پسرم داشتم توی ۱۸ ماهگی دیگه نیازش به شیر برای رفع گرسنگی نبود . فقط اعتیاد و ...

من که ارزوی یه خواب راحت دارم 

بعدیکی دوشب ببینه که دیگه خبری از شیر نیست دیگه بیدار نمیشه.خوراکیم که گفتم واسه اینه که خیلی اذیت نشه چون گفتی تو روز خوب نمیخوره

بعد این قبل خواب حتما بهش یه چیز مقوی بده

عزیزم راه حل داره بچه رو از شیر گرفتن وگرنه بعدا اسیب میبینه تو بزرگسالی از لحاظ رفتاری

استادمون میگفت بچه رو از شیر میگیره انقدر براش سخته انگار داغ دیده

پس لطفا مطالعه کن بعد از شیر بگیرش

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
بعدیکی دوشب ببینه که دیگه خبری از شیر نیست دیگه بیدار نمیشه.خوراکیم که گفتم واسه اینه که خیلی اذیت ن ...

دعا کنید بتونم گریشو تحمل کنم

عزیزم راه حل داره بچه رو از شیر گرفتن وگرنه بعدا اسیب میبینه تو بزرگسالی از لحاظ رفتاری استادمون می ...

اگه اطلاعات داری ممنون میشم بهم بگی

2706