2726

هفته دهم بارداري هستم

ديروز رفته بودم سونو ، گفت همه چي نرماله

ضربان قلب بچمو شنيدم خودم

ولي از صبح كه بيدار شدم لك بيني دارم و درد پريود

درمان ايمني و انعقادي ميشم

سرم آي وي آي جي، انوكساپارين، پردنيزولون ، شياف پروژسترون داروهاي من هستن

علت چي ميتونه باشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شماره مطب نداری کلبنیکهای نازایی شهرتون جمعه ها هم بازن زنگ بزنی کمکت میکنن

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

شاید هماتوم یا لخته داشتی .سونوگراف متوجه نشده.

جای خوبی رفتی؟براسونو

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
راهنماييم كنين تو رو خدااااااااا

عزیزم ب راهنمایی اینجا اکتفا نکن تو باید بدی دکترا ممکنه خدایی نکردی سقط شه اونوقت نشستی تاپیک زدی منتظری یه عده خانه دار برات دارو تجویز کنن🤐🤐🤐

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

عزیزم منم خون ریزی کردم از هفته ۶. امپول انوکسو پارین و قرص اسپرین رو باید،قطع کنی و امپول پرژوسترون و شیاف بزاری . البته با حتمن حتمن برو دکتر امروز سعی هم کنی استراحت مطلق داشته باشی پیاده روی هم نداشته باش فعلن

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 

عزیزم ممکنه طبیعی باشه امااصلا استرس نداشته باش حتماحتمابروپیش دکترت یاهمون بیمارستانی که دکترت هست .هربیمارستانی بری اینقدبهت فشارواردمیکنن بدتراذیت میشی.فقط بروهمون بیمارستانی که دکترت اونجاهم میره

من از ماه اول تا ماه نهم لکه بینی داشتم همه رنگی😅 اینقد میترسیدم اما دکترم گفت تا وقتی سونوها ...

منم😅😄

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706