2737
2734
عنوان

بدلیجات رنگ طلا کی استفاده میکنه؟

205 بازدید | 16 پست

من گوشواره گرفتم مث پرسینگا بعد هی سواراخ گوشم چرک پس میداد فکر میکردم چون خیلی وقته گوشواره نزدم اما الان دراوردم دیدم جای گوشواره ورم کرده ...ینی بهم نساخته؟

خدایا شکرت💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من یه مدت اینطوری شده بودم فکر میکردم گوشام به بدل حساسه باز طلا کردم گوشم ،گوشم درد میگرفت و عفونت پس میداد تا اینکه الکل با پنبه زدم به گوشام و دیگه نه به طلا و نه به بدل حساسیت نشون نداد

2728

منم همینم عزیزم ب بدلیجات حساسیت دارم منم گوشواره بدل انداختم گوشم داغون شدحتی گردنبندش روهم که استفاده میکنم گردن وسینه م قرمزمیشه ومیخاره .بدن مایه بدن باشخصيت ولاکچریه که فقط طلامیسازتش😅😅😅

ماراحوصله ی شرح حال نیست...

یه کم پماد ان ان بزن به سوراخ گوشت اوکی میشه

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2738
منم همینم عزیزم ب بدلیجات حساسیت دارم منم گوشواره بدل انداختم گوشم داغون شدحتی گردنبندش روهم که استف ...

قبلا النگو گرفته بودم دستام چیزی نشدن اما فقط گوشام😑اخ گفتی فقط طلا😂

خدایا شکرت💕
انگشتر اینا حساسیتی ندارم

منم فقط به گوشواره بدل حساسم میندازم گوشم ورم میکنه

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2706