1421
1411
عنوان

به نظرتون این رفتار همسایمون عادیه؟

1501 بازدید | 138 پست

ساعت 7صبح جمعه... تاکید میکنم ساعت ۷صبح جمعه..... جاروبرقی روشن میکنه... و صندلی و مبلا رو میکشه رو سرامیک... آخه چقدر بی فرهنگ.. 😔😔

خدایا صدامو میشنوی😔 فقط یه بچه سالم میخوام

وسواس داره حتما مثل من😂😂😂

👈عاشق که بشی حالت حال دل مجنونه دست خود آدم نیس فکرت همه جا اونه عاشق که بشی مست بوی نم بارونی چشماتو که میبندی تو خاطره هاتونی👉هواااااش...میزنه بسرت ولی دور وبرت چیزی جز جای خالیش نیس آدددددم...دل شو که بده مثل دیوونه ها دیگه هی چیزی حالیش نیس☝دی ماهی ام😀😀

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390
شاید ناهار مهمون داره🤕

هرروز؟ اصلا کسی خونش نمیاد.. آمارشو دارم کلا دوتا واحدیم.. صاحبخونه هم هست خیرسرش... 

1376
هرروز؟ اصلا کسی خونش نمیاد.. آمارشو دارم کلا دوتا واحدیم.. صاحبخونه هم هست خیرسرش... 

پس وسواسیه

کاربر قدیمی ۹۴ هستم تو تاپیک گرونی قطع شدم 😐خدا جون قول بده امسال دیگه مامان شم♥️
1403
شایدتنها زمانی که وقتش آزاده همون صبح جمعه است البته بایدرعایت کنه کمترسروصدا کنه شماهم حق داری

عزیزم یه خانوم حدودا پنجاه ساله و کاملا امروزیه... خانه دار هم هست دوتابچه هاش هم ماشالله بزرگن.. جالبه میدونه منو شوهرم فقط جمعه ها خونه ایم.. کل هفته رو تا نه شب سرکاریم... صبح هم هردومون میریم سر کار... من حس میکنم سادیسم داره

ب نظر من  شعورش پایینه فرهنگشو نداره عین همسایع ما ۱۲شب بکوب بکوب راه میندازن  همسایه هامو ...

یه نوع دیگه شو  من دیشب تجربه کردم 

تا ساعت  دو و  نیم  نیمه شب !  ( تقریبا اکثر  شب جمعه ها  یا حتی وسط هفته ها  مهمون دارن و صدای خودشون و موسیقی شون، کلافه کننده میشه)

داشتم فکر میکردم  کاش زنگ بزنم ب صاحب خونه شون !  

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1364