2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همشومیدادم بابام برای پول جلوخونش

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …

همین الان بیشترش کنارم هست . چکار میشه کرد 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
پس خودت چی

خودم نیازی بهش ندارم اون نیازای اصلی زندگیمو ک پدرم دارن همه جوره ساپورت میکنن

منم بخاطر همین دوس دارم اگرهم پولی از خودم داشته باشم هدیع کنم بهشون شاید جبران قسمت کوچیکی از زحمتاشون بشه 

2714

میذاشتم رو پول پیش خونمون ک اجاره کمتر بدم شوهرم ماهی یک و پونصدو پنجاه حقوق میگیره من ماهی هفتصدو پنجاه اجاره میدم کلی هم قسط دویست و پنجاه وام ازدواج  صد تومن وام خونگی  سی تومن ش ارژ ساختمون دویست و ده تومن قسط اسپلیت  هفتادو پنج تومن ی بانک دیگه  حالا ماتم دارم ک چطور میخام زندگی کنم اخه اون دویست و ده تومن تازه اضاف شد ب قسطام قبلا نبود

معاون گروه دخملای باحال
2706