2733
2739

با امروز دقیقا میشه ۴ روز که پریودم عقب افتاده و یه روز مونده به پریودم بتا دادم ولی منفی شد . الان هم بی بی چک زدم باز منفی شد و از صبح تا الان داخل واژنم خونی مانند هست ولی رنگش قهوه ای هست ! و سینه هام هنوز متورم هست و درد می کنه و دما بدنم بالاست. 

میشه راهنمایم کنین که این خون لانه گزینی میتونه باشه یا نه! چون من شنیدم خون لانه گزینی قبل از پریود دیده میشه ولی بعضی ها میگفتن لکه بینی داشتیم موعد پریودشون الان من نمیدونم روز اول موعد پریود لکه لانه گزینی داشتن یا وقتی عقب افتاده!  

درضمن دوره های من ۳۰ روزه و منظمه

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 4 روز قبل موعد پريود فقط در حد يه لكه كوچيك قهوه اي رو لباس زيرم ديدم

واسه منم صبح یه لکه خیلی کوچیک دیده و الان هم وقتی خودم رو پاک میکردم رو دستمال دیدم! 

یعنی مامان نمیشم 😔😔😔😔

2728

من روز موعد یه لخته با درد وحشتناک اومد و کلا قطع شد بی بی زدم مثبت بود بعدشم آز مثبت

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
2738
من روز موعد یه لخته با درد وحشتناک اومد و کلا قطع شد بی بی زدم مثبت بود بعدشم آز مثبت

بلافاصله بعد از دیدن لکه بی بی چک زدین؟ 

بلافاصله بعد از دیدن لکه بی بی چک زدین؟ 

نه عزیزم گفتم که قطع شد بعدش بی بی زدم 

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
من دقیق روز پری لک دیدم. فک کردم پریه اما لانه گزینی بوده احتمالا.واسه بعضیا تو ادرار دفع میشه نمیبی ...

چند روز بعدش ازمایش دادین؟ 

من اگه این ماه باردار نشم دیگه تا چند ماه اقدام نمی کنم خیلی استرس میگیرم بعد افسرده میشم😔😔

احتمالا داری پریود میشی منم تو‌ فروردین ماه که اقدام کردم البته با ۱۱ روز زودتر اینطوری شدم و روز دوم کمی بیشتر شد و روز شوم کلا قطع شد

رفتم دکتر گفت رحمت داره اماده میشه برای بارداری

که خداروشکرماه بعدش باردار شدم

چند ماهه تو اقدامی؟

من تقریبا همون روزایی که باید پریود میشدم چندتا لک دیدم که بعد از آزمایش فهمیدم لک لانه گزینیه

پس احتمالا واسه من لانه گزینی نیست😔 ولی انقدر امید داشتم این ماه

2706