2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باشه گلم اقوام ما هم بود فک کردم همون اقواممون همکارت میشه خدا همشون رو بیامرزه واقعا دلخراش بود

خیلی مظلومانه رفتن ما هنوز دلمون خون ه انگار همین دیروز بود دلم میخواد براشون بنویسم یه جایی بنویسم افشاگری کنم و همه بفهمن همسرم نمیزاره خیلی دلم میخواد اینکارو کنم

جریانش چیه خدا رحمتشون کنه

همسرم نمیزاره چون اسناد مستدرکی ندارم عزیزم هرچی بوده از بین بردن یا تو نطفه خفه کردن کم نبود جون ۶۶ تا ادم ۶۶ تا خانواده فقط میتونم بگم خدا خودش از سر تقصیر مقصیرینش بگذره 

خدا رحمتشون کنه ، خیلی خیلی ناراحت کننده و دردآوربود  ولی اگه منظور از افشاگری اینه که مثلا بع ...

کجا زنده بودن دختر

پودر شدن همشون 

ادم با سرعت ۱۰۰ تا خدای نکرده بخوره به یه ادم مغز اون ادم میترکه کل اعضای بدنش خرد میشه اون هواپیما با سرعت حداقل ۵۰۰ تا رفت تو سینه کوه 

خیلی مظلومانه رفتن ما هنوز دلمون خون ه انگار همین دیروز بود دلم میخواد براشون بنویسم یه جایی بنویسم ...

عزیزم درسته که کسانی در این پرواز بودن محافظان محیط زیست و یا اگر اشتباه نکنم جمعی بودن که مخالف محصولات تراریخته و این جریانات بودن؟

2706