2726
عنوان

به مادرشوهرم حس خوبى ندارم

318 بازدید | 28 پست

مادرشوهرم از اول همه چييو خراب كرد ولى الان هرچقدر خوبى ميكنه به چشمم نمياد شوهرم با مخالفت مادرش منو گرفت اصلا به اينكه اون نميخواد اهميتى نداد خيلى برام ارزش قاىل بود دوستم داشت تا اينكه خواستيم عقدكنيم بحث مهريه افتاد وسط مادرشوهرم يادش داد كه زياد مهر نندازه از اونجايم كه شناخت داشتم رو شوهرم كه آدم كاملا دست و دلبازيه فهميدم كار مادرشوهر پول و پرستمه همين موضوع مهريه باعث شد از اونموقعه ديده من رو شوهرم عِوَض بشه و تا الان مدام دعوا كنيم چرا چون كه مادرش احتمال داده شايد باهم نسازيم بايد مهريه كم بندازه اينو كرده تو موخ شوهرم شوهرم منو نديد تو اين چندوقت فقط تا هرچي ميشه ميگه اشتباه كردم باهات ازدواج كردم دعوا ميكنيم هنوز نامزديم

کی حس خوب داره که تو دومیش باشی که نداره😆

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم‌به مادرشوهرم حس خوبی ندارم خیلی اخلاقهای بچه گونه داره من اصلا اخلاقش و نمی پسندم باور کنید از لحاظ عقلی من از اون پخته ترم

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
مادرشوهرتم احتمالا ب شما حس خوبی نداره ولی درکل جفتش مهم نی بی خیال😁

اگه مهم نبود مطرح نميكردم مهم نيست اون چه حسى به من داره مهم اينه من چيكار كنم كه دست از زندگيه من برداره

من چی بگم پس . همین کارو مادرشوهره عوضی منم کرد هیییییچ وقت سره مهریه نمیبخشمش . من و شوهرم ۶۰۰تا عندالمطالبه به توافق رسیدیم . فردای عقد فهمیدم مهریمو کردن ۱۰۰ تا عندالستطاعه. نمیدونم چجوری متوجه نشدم من . مامانم گفت مادرشوهرت سره عقد گفت عروس داماد خودشون توافق کردن اینجوری باشه . سرش تا چند سال با شوهرم  دعوا داشتم . سره هر دعوا شوهرم میگفت جمع کن برو خونه بابات من هبچی ندارم بهت بدم  همه به اسمه مادرمه. کثااااافت . هیچوقت مادرشوهرمو نمیبخشم هبچوووووقت

2706