2726
عنوان

سلام ی لحظه تشریف میارید

83 بازدید | 19 پست

خانوما من یک شنبه یه امتحان دارم ۲۰ ساعت هم بیشتر برای خوندنش وقت ندارم کتابش ۱۵۰ ص با مطالب فوق سخته 

البته قبلا یه دور حدود ۱۳۰ ص خوندم 

مشکلم اینجاست ک الان ک نگاهش میکنم هیچی یادم نمیاد 

باید چیکار کنم😢😢😢

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای دارم میمیرم حس میکنم هیچی یادم نمیاد  تنها امیدم الان به تحقیقه که نمره کامل گرفتم😢😢😢

این حس بیشتر بخاطر استرسه، بهش بها نده و تا یکشنبه با تمرکز بخون، ان شاالله امتحانتو عالی میدی🌹

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
شروع کن بحالت روزنامه وار همه کتابو بخون و هر جاش به نظرت مهمه خط بکش یا علامت بزن بعد همون مهما رو ...

الان استرسم سر اینه ک چرا دارم روزنامه وار میخونم هیچی یادم نیست 

یعنی ۱۵۰ ص دوباره از اول باید بخونم😢😢😢

وقت ندارم 

این حس بیشتر بخاطر استرسه، بهش بها نده و تا یکشنبه با تمرکز بخون، ان شاالله امتحانتو عالی میدی🌹

مشکلم اینه که فردا نمیتونم بخونم درگیر کار دیگه ایم 

برای خوندن این درس فقط شنبه رو مهلت دارم 

کسی نیست راهنماییم کنه حداقل انگیزه بگیرم😢😢

تجربه من برات انگیزه باشه که ۲۹ سالمه و ۲۲ ساله که بی وقفه در حال تحصیلم! و تقریبا سر اغلب امتحانای سخت این حس شما رو تجربه کردم و بعد امتحان میدیدم که فقط بخاطر استرس بوده! پس با آرامش به خوندنت ادامه بده! حتی اگه یک روز وقت داری! باور کن استرس خیلی روی یادگیری و قدرت حافظه اثر میذاره

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
منم یکشنبه امتحان دارم هرقسمتی ک میخونم وقتی برمی گردم میبینم هیچیییی یادم نیس همه قر و قاطی آخه شب ...

وای خیلی حس بدیه مخصوصا اینکه فقط شب امتحان وقت خوندن داری 

تجربه من برات انگیزه باشه که ۲۹ سالمه و ۲۲ ساله که بی وقفه در حال تحصیلم! و تقریبا سر اغلب امتحانای ...

ممنونم ازت 

امتحانش از ۱۵ نمره است 

۵نمره اش تحقیقه ک کامل گرفتم 

اما متاسفانه مطالبش زیاده و من با اینکه یه دور خوندم کتابو الان هیچی یادم نمیاد خوشحال بودم فقط شب امتحان مرور میکنم ک شانسم این شدش 

2706