2733
2739
عنوان

خدا لعنت کنه همسایه بیشعورو

698 بازدید | 27 پست

هر سری مهمون دارن آسایش کل بلوکای بغلی رو هم باید بگیرن 

نشستن تو بالکن نمیدونم چه غلطی میکنن دخترش هم پنجره رو باز کرده داره داد میزنه و با مامانش که تو بالکنه حرف میزنه 😭😭😭 من به زور قرص تازه داشت خوابم میبرد

خدایا خودت مواظبش باش

عب نداره فدات شم ی شبه دیگ همیشه ک مهمون نمیاد

اگ خیلی ناراحتی واذیتی محترمانه برو بهشون تذکر بده،بگو صداتون نمیزاره بخابیم یکم مراعات کنین

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بااجازه استارتر

بابا اینارو گزارش بزنین برم نمازمو بخونم☹️😂😂

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    
2738

امشی بپاش سمتشون

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بیش لعنت

منم از این حیوونا تو همسایگیم دارم که از خواب بیدارم کردنو تا چند ساعت نتونستم بخوابم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

3 صبح؟؟؟

زنگ بزنین 110 بیان تذکر بدن! مزاحمت هم اندازه داره.

حضوری نرین شاید درگیر شن باهاتون یا حتی لج کنن.

پلیس وظیفشه تذکر بده ضمن اینکه ثبت هم میشه اگر بعدا به مشکل بربخورین راحت ثابت میکنین که قبلتر هم این واحد پر سر و صدا بوده

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
بیش لعنت منم از این حیوونا تو همسایگیم دارم که از خواب بیدارم کردنو تا چند ساعت نتونستم بخوابم

بخدا حالم بده 😭 عصبی میشم بعد خوردن قرص  خواب نتونم بخوابم 

خدایا خودت مواظبش باش

کاملادرکت میکنم مام یه نمونشوداریم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706