2726

امروز مادر شوهرم پدر شوهرم برد بيمارستان واسه انژيو خلاصه بچه خواهر شوهرم پيش من گذاشتن تو خونه چون مامانش به شهر ديگست اين واسه تعطيلات تابستان پيش مامان بزرگه امده 

خلاصه شوهرم با باباش ١ ما پيش دعوا كرد قهره حتي امروز يه زنگ نزد ببينه حاله باباش چطوره خيلي بيشعوره منم سر همين موضوع دعوام شد باهاش كه چرا نرفتي !!! 😐 

منم سوپ درست كردم  با نهار واسشون چون مادر شوهرم گفت مرخص ميكنن مياييم تا عصر منم هي پيگير زنگ ميزدم كه اخر گفت مرخص نميكنن فردا 

من خواستم برم ملاقات بهم گفت نيا چون بچه پيشته نميزارن  بياد داخل و نميشه اونم تنها تو خونه بذاري بمون ما مياييم كه نيامدن اما خيلي زنگ زدم شايد بالاي ١٦ بار 

حالا ميگم كاش ميرفتم حالا اون گفت نيا ولي خوب بچه نميشد تنها بزارم كه !! 

حالا صبح مرخصش ميكنن  ساعت ٩،١٠  به نظرتون برم يه سر تا بيمارستان

چون شوهرم خونس بچه خواهر شوهرم ميزارم پيشش !؟ 

hair coloris ~ hair keratin 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عروسِ خوبی هستی شما ❤

عزيزم مرسي اما شوهرم اخلاق گندي داره با اينكه هفته ديگه احتمالا طلاق بگيرم ازش ولي خوب بازم دلم ميسوزه مريضه پدر شوهرم 

شوهرم قدرمو نميدونه خيلي اذيتم ميكنه 

به مامانشم گفتم شايد جدا سم اما نميدونه كي 

2728

خودتو زیادی به درو دیوار میکوبی  عزیزم

آرزوی سلامتی کن همین وبیین شوهرت چی میخواد 

ببخش ها میخوای خوب باشی ولی شورش دراومد

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
دیگه فردا خودشون میان کجا میخوای بری. خودش گفته نیا. پس گله نمیکنن. چقدم زنگ زدی بهشون. یه بار جو ...

ميان همينجا خوونه كه من زندگي ميكنم چون خودشون شهر ديگه زندگي ميكنن واسه دكتر امدن اينجا و ما چون فعلا اواره هستيم تو خونه اينا زندگي ميكنيم 

لزومی به رفتن نبست  شما تلفنی هم پیگیری کردید و الان بچه امامت شماست  حالا چرا اینقدر زی ...

اخه گفت ميايم ١ ساعت ديگه ديدم نيامدن خونه باز شد ٣ ساعت ديگه ديدم نيامدن واسه همين زنگ زدنم طولاني شد 😂 ديگه ساعت ٩ گفت نمياييم ديگه زنگ نزدم 

لزومی به رفتن نبست  شما تلفنی هم پیگیری کردید و الان بچه امامت شماست  حالا چرا اینقدر زی ...

😂😂😂 

اخه گفت ميايم ١ ساعت ديگه ديدم نيامدن خونه باز شد ٣ ساعت ديگه ديدم نيامدن واسه همين زنگ زدنم طولاني شد 😂 ديگه ساعت ٩ گفت نمياييم ديگه زنگ نزدم