2733
2734
عنوان

دوست داشتین پسر بودین ؟؟؟

1319 بازدید | 59 پست

بعضی قوانین مثل قوانین مربوط به ارث ، طلاق یا قانون تفاضل دیه واقعااا یک جانبه و برعلیه خانما نوشته شده !! 

( اینو چون خودم حقوق میخونم میگم )

از یه طرف دیگه وقتی برخورد حراست دانشگاه یا گشت ارشاد به یه دخترو به خاطر نوع لباس پوشیدنش میبینم واقعاااا ناراحت میشم .... 

حتی برام قابل تصور  نیست مثلا تو خیابون بدون اینکه به کسی آزاری برسونم در حال قدم زدن باشم یکی بیاد به خاطر نوع لباس پوشیدن جلومو بگیره !!! 

صادقانه بگین با وجود همه سخت گیری هایی تو جامعه سنتی ایران برا یه دختر وجود داره 

شده تا حالا کلافه بشین ، پیش خودتون بگید کااااش منم پسر بودم ؟؟؟ 

فرض کنید خدا این فرصتو بهتون داده یه بار دیگه به دنیا بیاید و اینار جنسیت خودتونو خودتون انتخاب کنید ، اون موقع انتخاب میکردین پسر باشین یا دختر ؟؟؟؟

لطفا اینقدر نگید چرا تو سایت زنونه عضو شدی باور کنید بحثای زنونه شما هیچ جذابیتی برا من نداره اینجا عضو شدم تا فارغ از جنسیت و صرفا به عنوان یه هم نوع در مورد یه سری مشکلاتی که تو زندگیم دارم ازتون نظر بخوام، ممنون که درک می کنید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوووچ

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

نه دختر بودنمو بيشتراز پسر بودن دوست دارم 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

نه ولی شده کلافه بشم بگم کاش اینا یه روز برن گم شن یه نفس راحت بکشیم.

یا کاش اینجا به دنیا نیومده بودم.

ولی جنسیتمو دوست دارم

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

ترجیح میدادم به جای پسر بودن

یک دختر تو امریکا باشم 

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2738

نه مگه دیوانه ام؟؟؟؟؟

خداروشکررررررررر دخترم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

نه به هیچ وجه

زن شعر هستیه 

منتها نه تو ایران😐اینجا تهش در حد نوحه ایم😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706