2726

سلام خانمهای گل... من بچم هفت روزشه.. اول زردی گرفت هنوز زردیش خوب نشده متوجه تیر کشیدن سینه ام و یک لک کوچلوی سفید روی هاله سینم شدم... وقتی دهن بچمو دیدم روی زبونش سفید شده و موقع گرفتن پستان اذیت میشه ....به نظر شما برفک گرفتیم؟؟؟  چی کار باید بکنیم که درمان شیم؟ خیلی ناراحتم برای پسر کوچلوم..تو رو خدا اگه میدانید اطلاعات تون را با من در میان بگذارید...

برفک خطرناکه؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

عزیزم بهداشت رعایت کن سینت مرتب بشور قبل از شیر دادن... برا دهن بچه هم ی قطره هست از داروخونه بگیر خیلی خوبه دوسه روز بش بدی خوب میشی نوک سینت هم بمال

بچه هام نفس هامـــ♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس زیرتم هروز بشور و اتوش بکن اگه شیشه یا پستونک میدی حتما توی سرکه سفید بنداز بعد بشورش

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2728