2726
عنوان

بدترین سوتی ک دادیدو بگید😂😂😂😂

635 بازدید | 32 پست

من ی دفعه تو جمع خانوادگی عطسه کردم همزمان گوزیدم😐😐😐

یا اومدم یواشکی از پسرداییم عکس بگیرم فلش زد ابروم رفت😂😂😂😂

کاربر قدیمی ام...کاربریم تعلیق شده با کاربری جدیدم😊👐   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موقع عکس گرفتن مخفیانه از استاد گوشیم فلش زد

حیثیتم به فنا رفت 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اون اوایل که رفته بودم دانشگاه 

حواسم نبود یه بار اشتباهی رفتم دستشویی خانما 

فقط میتونم بگم امیدوارم این بلا سر هیچ پسری نیاد ....

خیلی بد بود 😑😑

لطفا اینقدر نگید چرا تو سایت زنونه عضو شدی باور کنید بحثای زنونه شما هیچ جذابیتی برا من نداره اینجا عضو شدم تا فارغ از جنسیت و صرفا به عنوان یه هم نوع در مورد یه سری مشکلاتی که تو زندگیم دارم ازتون نظر بخوام، ممنون که درک می کنید🌹

منم یبار ی شال خریدم باش رفتم خونه جاریم ک مثلا حرص بخوره جاریم اومد بهم گفت این چیه بهش وصله نگو ی مارک گنده بود ابروم رفت

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
موقع عکس گرفتن مخفیانه از استاد گوشیم فلش زد حیثیتم به فنا رفت 

منم یبار میخواستم یواشکی ازکابینتا جاریم عکس بگیرم فلش زد اصن اب شدم 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

من یجا کار میکردم طرف با دو تا شرکت رقیب معروف کار میکرد بهم گفت هواست باشه هیچکدوم نباید بفهمن ما با هردوتا کار میکنیم گفتم چشششم هواسم نبود نامه اون شرکتو فاکس کردم برا اون یکی شرکت فهمیدن دیگه باهاشون کار نکردن رییسمون تا اخرین روز میگفت  اخه تو که اینهمه هواس پرت بودی چرا درخاست کار دادی😂😂😂

فامیلا اومده بودن خونمون منو دختر خالم نشسته بودیم تو اتاق دلمم خیلی درد میکرد یکی از وسیله ها افتاد زمین خم شدم برش دارم گوزیدم😶

لنتی دختر خالم از خنده غش کرده بود😂😐😑

حالا اتاقم روبه روی پذیراییه درشم باز گذاشته بودیم هنوزم که هنوزه نمیدونم آبروم رفته یا نه؟😂🤔

ولی دل دردم خوب شد لنتی😐😑😶

هر موقع خواستید لایکم کنید به جاش یه صلوات برام بفرستید💛😔

یه بار با شوهرم رفتیم فروشگاه بزرگ برا خرید آقاهه  داشت حساب میکرد کلی آدمم پشت سرمون بودن برا حساب کردن وسایلاشون یه هو چشمم خورد به آدامس به شوهرم گفتم برمیدارم همونجا بود برداشتم شوهرم گفت طعم انار برندار من دوست ندارم گفتم من انار دوست دارم حالا خودت هر چی دوست داری بردار همه هم ریز ریز نگامون میکردن و میخندیدن 

وقتی اومدم تو خونه بازش کردم دیدم ک.اندوم بود یعنی نابود شدم دیگه اون فروشگاه نمیرم هیچ وقت 

2706