2726

هی بهم میگن چرا بچه نمیاری با اینکه هزااااار بار گفتم مشکل دازیم..داریم میریم دکتر باز میگن ..بچه یکیو ک بغل میکنی میگن ااااخی دلت میخاد توام..

بغل نمیکنی میگن حسادت میکنه ..اصلا طرفشو افتابی نمیشی میگن گناه داره سختشه بیاد اینجا بجه فلانی رو ببینه..از هر کاهی یه کوه میسازن ..

درسته ما مشکل داشتیم بچه دار نشدیم ولی عوضش نسبت ب بقیه کلی پیشرفت کردیم کلی مسافرت رفتیم کلی خوشگذرونی کردیم ..ولی بقیه تا عروسی کردن زرتی حامله شدن کلی هم ب من پز دادن ..الان یکی از فامیلا تو گروه فامیلی هی مینالید ک دلخوشی نداره مسافرت نرفتن تاحالا و چقد نالیده از زندگیش ..منم گفتم یادته چقد پز حامله شدنتو میدادی ب من ..الان من عوضش چشمم سیر شده از مسافرت و خوش گذرونی الان میخام ب فکر بچه اوردن باشم ..

واقعا دلم خنک شد ک این حرف رو بهش زدم ..

تو اینستا هم یه استوری گزاشتم همه دارن میگن منظورت کیه ..دوباره بعدش یه استوری گزاشتم نوشتم منظورم از استوری قبلی همه اوناییه ک منو میشناسن و باهام.هم کلام شدن ..ولی ب چنتاشون ک واقعا دخالتی نداشتن گفتم ک منظورم با شما نیس

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

چون با سياست برخورد نكردي

چرا گفتي مشكل داريم ميريم دكتر دختر سااده؟؟😐

بايد ميگفتي دلموون نميخواد قصدشو نداريم

هروقت تصميم گرفتيم اول به شما ميگيم خيالتون راحت شه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون با سياست برخورد نكردي چرا گفتي مشكل داريم ميريم دكتر دختر سااده؟؟😐 بايد ميگفتي دلموون نميخواد ...

اخا ۸ ساله ..تا سال چهارم پنجم میگفتم قصد نداریم دیگه بعدش هی میپرسیدن گفتم دکتر میریم جدیدا

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

واه ولشون کن 

اینو بزار تو پروفایلت 😂😐😐😐

نزاریا ...دعوات میکنن😓😓😓

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

به کسی کار نداشته باش حرف همیشه هست ولی اشتباه کردی گفتی بچه دار نمی شیم باید میگفتی فعلا نمیخواییم و میرفتی سرکاری چیزی میگفتی فرصت ندارم فعلا برنامه های دیگه داریم

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين
اخا ۸ ساله ..تا سال چهارم پنجم میگفتم قصد نداریم دیگه بعدش هی میپرسیدن گفتم دکتر میریم جدیدا

تو بگو ١٦ سال هيچوقت نبايد گردن ميگرفتي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ن کار شما درسته ن اونا. اونا دوس داشتن حامله شدن، شما دوس نداشتین رفتین سفر. جفتتون دخالت میکنین

من اصلا اهل پز دادن نیستم ..فامیلای خودم و شوهرم هی پیله میشن میپرسن سالای اول میگفتم قصدشو نداریم بعد فهنیدن ک میریم دکتر با اینکه کاااامل فهمیدن باز هی تیکه و کنایه میزدن ..منم دیدم فلانی داره از سفر میناله منم مثه خودش رفتار کردم ..وگرنه من هزارجا مسافرت رفتم حتی ب داداش خودمم نگفتم

من تک فرزندم الان ی بچه 15ماهه دارم هرجا میریم جلو مامانم میگن مثل مامانت نباشیا یکی بیاری دیگه نیاری

یا خیلی خیلی ببخشید جدیدا یکیش میگفت درش ندوزی دیگه نیاری.چقدر نفهمن.مامان طفلکمم هیچی نمیگه یا میگه خدا نخواست

واه ولشون کن  اینو بزار تو پروفایلت 😂😐😐😐 نزاریا ...دعوات میکنن😓😓😓

واقعا دمشگرن هرکی اینو گفته

واقعا دمشگرن هرکی اینو گفته

اره والا ‌.

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
به کسی کار نداشته باش حرف همیشه هست ولی اشتباه کردی گفتی بچه دار نمی شیم باید میگفتی فعلا نمیخواییم ...

اتفاقا سرکارمیرفتم.فامیلای شوهرم خیلی تیکه بارم میکردن ..مخصوصا مادرشوهرم با اینکه انقد باهاش خوبم ..دیگه بهش گفتم مشکل از پسرته داریم میریم دکتر ک دیگه ساکت شد حرفی نزد

2706