1421
1411

هی بهم میگن چرا بچه نمیاری با اینکه هزااااار بار گفتم مشکل دازیم..داریم میریم دکتر باز میگن ..بچه یکیو ک بغل میکنی میگن ااااخی دلت میخاد توام..

بغل نمیکنی میگن حسادت میکنه ..اصلا طرفشو افتابی نمیشی میگن گناه داره سختشه بیاد اینجا بجه فلانی رو ببینه..از هر کاهی یه کوه میسازن ..

درسته ما مشکل داشتیم بچه دار نشدیم ولی عوضش نسبت ب بقیه کلی پیشرفت کردیم کلی مسافرت رفتیم کلی خوشگذرونی کردیم ..ولی بقیه تا عروسی کردن زرتی حامله شدن کلی هم ب من پز دادن ..الان یکی از فامیلا تو گروه فامیلی هی مینالید ک دلخوشی نداره مسافرت نرفتن تاحالا و چقد نالیده از زندگیش ..منم گفتم یادته چقد پز حامله شدنتو میدادی ب من ..الان من عوضش چشمم سیر شده از مسافرت و خوش گذرونی الان میخام ب فکر بچه اوردن باشم ..

واقعا دلم خنک شد ک این حرف رو بهش زدم ..

تو اینستا هم یه استوری گزاشتم همه دارن میگن منظورت کیه ..دوباره بعدش یه استوری گزاشتم نوشتم منظورم از استوری قبلی همه اوناییه ک منو میشناسن و باهام.هم کلام شدن ..ولی ب چنتاشون ک واقعا دخالتی نداشتن گفتم ک منظورم با شما نیس

من لایق بهترینام

چون با سياست برخورد نكردي

چرا گفتي مشكل داريم ميريم دكتر دختر سااده؟؟😐

بايد ميگفتي دلموون نميخواد قصدشو نداريم

هروقت تصميم گرفتيم اول به شما ميگيم خيالتون راحت شه

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

چون با سياست برخورد نكردي چرا گفتي مشكل داريم ميريم دكتر دختر سااده؟؟😐 بايد ميگفتي دلموون نميخواد ...

اخا ۸ ساله ..تا سال چهارم پنجم میگفتم قصد نداریم دیگه بعدش هی میپرسیدن گفتم دکتر میریم جدیدا

من لایق بهترینام
1432

واه ولشون کن 

اینو بزار تو پروفایلت 😂😐😐😐

نزاریا ...دعوات میکنن😓😓😓

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄

به کسی کار نداشته باش حرف همیشه هست ولی اشتباه کردی گفتی بچه دار نمی شیم باید میگفتی فعلا نمیخواییم و میرفتی سرکاری چیزی میگفتی فرصت ندارم فعلا برنامه های دیگه داریم

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين
اخا ۸ ساله ..تا سال چهارم پنجم میگفتم قصد نداریم دیگه بعدش هی میپرسیدن گفتم دکتر میریم جدیدا

تو بگو ١٦ سال هيچوقت نبايد گردن ميگرفتي

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️
1394
ن کار شما درسته ن اونا. اونا دوس داشتن حامله شدن، شما دوس نداشتین رفتین سفر. جفتتون دخالت میکنین

من اصلا اهل پز دادن نیستم ..فامیلای خودم و شوهرم هی پیله میشن میپرسن سالای اول میگفتم قصدشو نداریم بعد فهنیدن ک میریم دکتر با اینکه کاااامل فهمیدن باز هی تیکه و کنایه میزدن ..منم دیدم فلانی داره از سفر میناله منم مثه خودش رفتار کردم ..وگرنه من هزارجا مسافرت رفتم حتی ب داداش خودمم نگفتم

من لایق بهترینام

من تک فرزندم الان ی بچه 15ماهه دارم هرجا میریم جلو مامانم میگن مثل مامانت نباشیا یکی بیاری دیگه نیاری

یا خیلی خیلی ببخشید جدیدا یکیش میگفت درش ندوزی دیگه نیاری.چقدر نفهمن.مامان طفلکمم هیچی نمیگه یا میگه خدا نخواست

واقعا دمشگرن هرکی اینو گفته

اره والا ‌.

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄
به کسی کار نداشته باش حرف همیشه هست ولی اشتباه کردی گفتی بچه دار نمی شیم باید میگفتی فعلا نمیخواییم ...

اتفاقا سرکارمیرفتم.فامیلای شوهرم خیلی تیکه بارم میکردن ..مخصوصا مادرشوهرم با اینکه انقد باهاش خوبم ..دیگه بهش گفتم مشکل از پسرته داریم میریم دکتر ک دیگه ساکت شد حرفی نزد

من لایق بهترینام
1387

بیخیال بابا من ک تازاییدم هی میگفتن حامله نشدی گفتم چرا ۶ماهه زایمان کردم اینم بچه ک بغلمه میگفت ن برا دومی میگیم😐بقرآن

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
واه ولشون کن  اینو بزار تو پروفایلت 😂😐😐😐 نزاریا ...دعوات میکنن😓😓😓

من الان گذاشتم استوریم😊🤣

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
من الان گذاشتم استوریم😊🤣

😂😂😂😂👌👌

1391